Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü Afad Destek Ekibi Yola Çıktı

Beylikdüzü Afad Destek Ekibi hazırlıklarını tamamlayarak deprem bölgesine doğru yola çıktı. Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Beylikdüzü Afet ve Acil Durum Yönetimi Merkezinde yaptıkları toplantı ile Beylikdüzü olarak yapılacak çalışmaları planladılar.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada “Depremin ilk anından itibaren ekiplerimizi hızlıca koordine ettik ve hazırlıklarımızı tamamladık. “Beylikdüzü Tek Yürek” diyerek başlattığımız çalışma kapsamında Nefes Arama Kurtarma Ekibimiz ve AFAD Destek Gönüllülerimiz deprem bölgesine doğru yola çıktı” mesajıyla Afed Gönüllü Destek ekibinin yola çıktığını duyurdu.

Beylikdüzü Afed Gönüllü Destek Ekibi Yola Çıktı…

Beylikdüzü Belediyesi deprem bölgesine destek amaçlı yapılan yardımlar Pazar İstanbul lojistik merkezinde ihtiyaç duyulan malzemeler tamamlandı. Beylikdüzü Belediyesi ikinci bir duyuruya kadar yardım malzemesi getirilmemesi ricasında bulundu. İlk etapta ihtiyaç duyulan malzemeler hazırlanarak ilgili yerlere gönderilmek üzere yola çıktı…

Lonca Medya