Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

DemirGrup’tan Spor ve Sporcuya Destek!

Spora ve sporcuya verdiği desteklerde dikkat çeken Demir Grup, Çorlu Belediye Basketbol takımına 2023 yılında sponsor olarak devam kararı aldı.
Sponsorluk imza törenimize katılan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Yönetim Kurulu Başkanımız Hamit Demir, Grubumuz CFOO’su Kutsal Çakır, Basketbol Kulübü Başkanı Hasan Eligül, kulüp yöneticileri ve basketbolculara katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
İmza töreni öncesinden futbolcular ile tanışarak bir süre sohbet eden Demir Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Sivasspor’a verdikleri desteğin yanı sıra basketbol alanında da desteklerini sürdürdüklerini belirterek, “Sivasspor ve Büyükçekmece’nin ardından Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne de destek vermek istedik. Dün olduğu gibi gelecekte de spora ve sporcuya desteğimiz sürecek. Kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah takımımız bu hafta oynayacakları karşılaşmayı kazanarak ligin başarılı takımları arasında yerini alacak ve ligi lider olarak tamamlayacak. Şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

Anlaşma İmzalandı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Türkiye’nin önde gelen önemli firmalarından biri olan Demir Grup A.Ş.’ye ve Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’e teşekkür ederek anlaşmanın hayırlı olmasını diledi. Daha sonra imza törenine geçilirken forma sponsorluk anlaşması Demir Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ve Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Eligül anlaşmayı imza altına aldılar. ÇBSK Başkanı Eligül imza töreni sonunda Demir Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’e forma hediye etti.