Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Usveri Eğitim TYT Tekrar Kamp’ını Tamamladı

İyi bir kariyerin, kaliteli bir yaşamın temelinde kaliteli bir eğitim yatmaktadır. Bunun bilinciyle geleneksel eğitim metotlarının dışında modern, farklı, yenilikçi bir anlayışla eğitim dünyasına ışık tutuyoruz. Eğitimin bilgi yağmuru olmadığını, aynı zamanda mükemmel bir rehberlik ve danışmanlık hizmeti olduğunu ifade etmek istiyoruz. Zamanımızın gençlerine uygun metot ve eğitim yöntemleri ile yüksek motivasyon ve başarıya ulaşmayı amaçlıyoruz. Eğitimin her kademesinde ve kariyerin her aşamasında başarılı bir sınav vermesi gereken öğrencilerimiz için en iyi ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Millî Eğitim Bakanlığı ve ÖSYM’ye bağlı bütün sınavlarda maksimum başarıyı elde etmek öncelikli hedefimizdir.

 

USVERİ TYT TEKRAR KAMPI TAMAMLANDI
Beylikdüzü ilçesinde Veysi Uzunköprü kuruculuğunda kurulan ve eğitim çalışmalarına başlayan USVERİ EĞİTİM geleneksel hale getirdiği TYT tekrar kampını 70 saatlık dopdolu TYT tekrarı sonrasında tamamladı. Kamp’ta başarılı olan öğrencilere ise Usveri Eğitim kurucusu Eğitimci Veysi Uzunköprü plaket takdiminde bulundu.
70 Saatlik TYT tekrar kampı sonrasında başarılı olan Muhammet Kadir Tanin, Zeynep Dila Albayrak, Başak Koçyiğit, Ata Aşçıoğlu, Ayşenur Özdemir plaketlerini aldı.

Usveri Eğitim ”Başarılı Bir Gelecek İçin Çalışır” sloganı ile eğitim çalışmalarını Beylikdüzü ilçesinde devam ettiriyor.