Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Özmen Ailesinden Görkemli Düğün

Eda & Furkan çifti düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler. Görkemli düğün töreni Tekstil Dünyasınıda bir araya getirdi. Şanlıurfa ve Avcılar’dan Dünya’ca ünlü bir çok markanın tekstil üretimini yapan YMZ Özmen Tekstil yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen’in kızı Eda Özmen ile Fahri Furkan Nak Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen kır düğünü ile evlendiler.

Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen kır düğününe bir çok davetli katıldı. Davetlileri kapıda karşılayan Yılmaz & İlknur Özmen çifti konuklarla tek tek ilgilendiler. Keman eşliğinde karşılanan konuklar davul zurna ve ses sanatçıları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt gelin ve damat’a nasihatta bulunarak nikah akdini gerçekleştirdi. Evlilik Cüzdanı”nı ise gelin hanıma takdim etti. Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli’nin de katılım sağladığı düğünde Sivas Konfederasyon Başkanı Metin Yarım, Sivas İmranlı Dernekler Federasyonu Başkanı Özbey Pektaş, Esenyurt Sivaslılar Dernek Başkanı Ünsal Akkaya ile çok sayıda sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileride katılım sağladı.

Esenyurt Belediye Başkanını karşılayan YMZ Özmen Tekstil yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen davetlileri kapıda karşılarken, düğüne katılım sağlayan herkesi tek tek dolaşarak katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Özmen Ailesinin düğün törenine Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli, Sivas Konfederasyon Başkanı Metin Yarım ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas İmranlı Dernekler Federasyonu Başkanı Özbey Pektaş ve yönetim kurulu üyeleri, Esenyurt Sivaslılar Dernek Başkanı Ünsal Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri, tekstil sektörünün öncü firmalarından Polat Tekstil yönetim kurulu başkanı iş insanı Özdemir Polat, iş insanları ile damat ve gelin hanımın arkadaşları yakınları katılım sağladı.

Beylikdüzü ilçesinde gerçekleşen düğün töreninde İmranlı ilçesi ses sanatçılarından Özgür Akdemir bir birinden güzel eserlerini gelin ve damat için seslendirirken, konuklar ise gecenin ilerleyen saatlerine kadar davul zurna eşliğinde ve Özgür Akdemir’in sesinden horon oynadılar, halay çektiler. Ses sanatçısı Yusuf Gül’ünde katıldığı gece objektiflerimizde renkli görüntülere sahne oldu…

Özmen ailesinin düğün törenine katılanlar arasında Öz Çağlar İplik firmasının kurucusu iş insanı Dursun Çağlar, Ses Sanatçısı Yusuf Gül, Simdef önceki dönem başkanı Av.Murat Yıldırım ve bir çok davetli katılım sağladı.

Tekstil sektörüne uzun yıllardır hizmet veren Polat Tekstil Yönetim kurulu başkanı Özdemir Polat İstanbul 3.Bölgede siyaset alanında dikkat çeken bir isim, geçtiğimiz dönem İYİ Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Özdemir Polat tekstil alanında ihracat yapan Polat Tekstil’in kurucusu…

Yılmaz ve İlknur Özmen çiftinin iki kızından biri olan Eda Özmen Enerji Eczanesi olarak Esenyurt Cumhuriyet Mahallesinde sağlık sektörüne hizmet veriyor.

Yılmaz & İlknur Özmen

Bizlerde gelin ve damadı kutluyor, her iki aileyide tebrik ediyoruz.

Lonca Medya