Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Mustafa Günaydın Yakuplu Kent Ormanında

 AK Parti Beylikdüzü ilçe başkanı Mustafa Günaydın Yakuplu Kent Ormanında piknik yapan vatandaşlarla ve çocuklarla bir araya geldi.

Yakuplu Kent ormanında piknik yapan vatandaşlar ve çocuklarla vakit geçiren Günaydın, çocuklara da hediye takdiminde bulundu. Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanlığı görevini aldığı günden itibaren ilk öncelikli olarak ilçe parti binasında değişikliğe giderek dikkat çekti. Sonrasında ise her gün ilçe genelindeki düğün ve cenazelerde ilçe sakinleri ile bir araya gelmesi ve her gün gerçekleştirmiş olduğu esnaf ziyaretleriyle de dikkat çekiyor.

Yakuplu Kent Ormanı’nda büyüklerin ellerinden öpen AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Günaydın, gençlerin ve çocukların isteklerini dinledi. Piknik yapan ailelerle sohbet edip çocuklara hediyeler dağıttı.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Günaydın, Yakuplu Kent Koruluğu’nda piknik yapan ailelerle bir araya geldi.

Piknik yapan çocuklar ve ailelerle bir araya gelen Mustafa Günaydın, piknik yapan vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Yakuplu Kent Ormanında piknik yapmaya gelen çocukların topları AK Parti ilçe başkanı Mustafa Günaydın’dan

Gönül Köprüleri Kurmaya Devam Ediyoruz!” diyen Mustafa Günaydın piknik alanında masalarına davet eden komşulara ve gençlere teşekkür etti.