Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü KIZILAY Şubesi’nin Büyük Başarısı

Beylikdüzü Kızılay Şube Başkanı Atilla Kırali son günlerde yaşanan felaketlere kayıtsız kalmadı aksine herkese örnek olacak çalışmalarla adından söz etti.

Beylikdüzü KIZILAY Şube Başkanı Atilla Kırali yapmış oldukları çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

“Son günlerde tabiri caizse ülkemiz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Gün geçmiyor ki acı bir haber almayalım. Daha geçenlerde ülkemizin Ege ve Akdeniz bölgelerinde orman yangınları canımızı çok yaktı. Büyük mücadeleler neticesi Allah’a şükür yangınlar kontrol altına alımdı ve söndürüldü.

Hemen akabinde geçen hafta bu defa Karadeniz bölgesinde çok büyük sel felaketleri yaşandı yine çok canımız yandı, hem can, hem de mal kaybınımız oldu. Gidenlere Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Kalanlara da geçmiş olsun derken KIZILAY olarak da her zaman olduğu gibi yine en seri şekilde olay mahalline gidildi ve yaraları sarmak için devle -millet elele verme konusunda köprü vazifesi yaptı.

Başta genel merkez olmak üzere bütün şube ve temsilcilikler, profesyonel ekibimiz yoğun çalıştı. Kızılay’ın varlığını ve ilgisini bütün vatandaşlara hissettirdi.

Biz Beylikdüzü Kızılay Şubesi olarak da ayni yardımda (gida, yiyecek ve temizlik mlzm) bulunduk.
Ancak şu an daha çok maddi yardıma ihtiyaç olduğunu bildiğimiz için bağışçılarımızı devreye sokarak son 3 günde tam 740 bin TL nakit yardımı Genel Merkez hesabına yatırdık. Hedef1 milyon diyerek başlattığımız bu kampanyaya destek veren bütün bağışçılarımıza şükranlarımızı sunuyorum Allah kendilerinden binlerce kez razı olsun. Önümüzdeki hafta Allah’ın izniyle hedefimize ulaşacağız. Her dostumuzun önce duasına sonra da maddi katkısına ihtiyaç var.