Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı Altuntaş Tuhafiye’yi Ziyaret Etti

“Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında İstanbul 3. Bölge AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı Altuntaş Tuhafiye işletmesini ziyaret etti. Altuntaş Tuhafiye yönetim kurulu başkanı iş insanı Fatih Altuntaş ile bir araya gelen Çamlı’ya güncel konular, dilek ve temenniler iletildi. 

Altuntaş Tuhafiye yönetim kurulu başkanı iş insanı Fatih Altuntaş ziyaret ile ilgili yapmış olduğu sosyal medya açıklamasında; 

Her zaman halkın yanında olmayı asli görev olarak kabul eden, ilkeli duruşu, sağlam iradesi, milli ve manevi değerleri ön planda tutan Cumhurbaşkanımız ve ekibine başarılar diliyorum. Yaptığı nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın vekilimiz ve ekibine teşekkür ediyorum. dedi.
“Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında İstanbul 3. Bölge AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı Altuntaş Tuhafiye işletmesini ziyaret etti. İşletmeyide gezen Çamlı daha sonra işletme çalışanları ve yöneticileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Siyasi hayatına, 1969’da babasının kuruluşunda bulunduğu ve destek verdiği, Milli Görüş hareketinin lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın önderlik ettiği bağımsız hareketlerin içinde yer alarak başladı. Bu hareketlerin içinde il, ilçe ve genel merkez teşkilatlarında çeşitli görevler ifa etti. İstanbul’da AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği ve AK Parti Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu – İcra Kurulu üyeliği ve Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olarak faaliyetlerini yürüttü. Milletvekili seçilene kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı olarak görev yaptı.26. ve 27. dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi olarak görev yapmış, Dışişleri Komisyonu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Çamlı, evli ve 3 çocuk babasıdır.