Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Lazerle Gözlüklerinizden Kurtulun!

GÖZLÜKLERİNİZDEN KURTULUN!

Günümüzde gözlük kullanmak istemeyenler için birçok tedavi yöntemi uygulanıyor. Beylikdüzü’nde 2011 yılından beri sağlık hizmeti veren Birinci Göz Hastanesi modern yöntemlerle lazer operasyonu hizmeti ile gözlüklerinden kurtulmak isteyen hastalarına yardımcı oluyor. Gözlükten kurtulmak isteyen hastalara önerilen cerrahi operasyonlar içinden en doğrusunu seçmek ise çok önemli. Birinci Göz Hastanesi bu seçime yardımcı olmak amacıyla geliştirilen ve “göz holteri” adı verilen cihaz kişinin görme mesafesini öncelikle ölçüyor. Ölçümden çıkan verilere göre ise hasta için en doğru yöntem uygulanıyor.

KISA SÜREDE ACISIZ VE GÜVENLİ

Doç. Dr. Faik Oruçoğlu ve ekibinin ortalama 6-7 dakikalık acısız ve güvenli lazer cerrahisi ile gözlüklerinize veda edebilirsiniz.

BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ HAKKINDA

Birinci Göz Hastanesi; 2011 yılında Beylikdüzü’nde sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olan Birinci Sağlık Grubu’na bağlı olarak kurulmuştur. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunan Birinci Göz Hastanesi’nin Müdürlüğünü ve Birinci Sağlık Grubu’nun Pazarlama Direktörlüğünü Burçin Sivri, Kurumsal İletişim Yöneticiliğini Behiye Dok yürütmektedir. Birinci Göz Hastanesi uzman hekim kadrosu ve en ileri teknolojik cihazlarla Beylikdüzü’nde merkezi lokasyonda ”göz sağlığı” üzerine hizmet veren bir hastane olarak hastalarının her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretmektedir.

Lonca Medya

beylikduzu.com.tr