Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Birinci Sağlık Grubundan Önemli Ziyaretler

Birinci Sağlık Grubu Birinci Hastanesi ve Birinci Göz Hastanesi olarak Beylikdüzü ilçesinde hizmet veriyor.

Beylikdüzü’nde Birinci Sağlık Grubu olarak Birinci Hastanesi ve Birinci Göz Hastanesi olarak hizmet veren Birinci Sağlık Grubu yönetim kurulu başkanı Dr. Ali Aksu, Birinci Sağlık Grubu Genel Müdürü Burçin Sivri, Birinci Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörü Behiye Dok, Beylikdüzü Kaymakamı Dr.Mustafa Altınpınar ile Beylikdüzü Kaymakamlığında bir araya geldiler.

Beylikdüzü Kaymakamı Dr.Mustafa Altınpınar ile bir araya gelen Birinci Sağlık Grubu yönetim kurulu başkanı iş insanı Dr.Ali Aksu özellikle ”Pandemi” sürecinde hastane olarak Beylikdüzü ilçesinde yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Birinci Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Ali Aksu ve Birinci Sağlık Grubu hastaneleri Genel Müdürü Burçin Sivri, Birinci Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörü Behiye Dok, Beylikdüzü ilçesinde bulunan İstanbul Vergi Kaçakçılığı Denetim Daire Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdiler. İstanbul Vergi Kaçakçılığı Denetim daire başkanı Mustafa Özcan ve başkan yardımcısı Fatih Yeğin ile bir araya geldiler.

Birinci Sağlık Grubu Sağlık Alanında Kaliteli Hizmet Anlayışını Sürdürüyor

Birinci Sağlık Grubu adına açıklamalarda bulunan Birinci Sağlık Grubu Genel Müdürü Burçin Sivri Beylikdüzü ilçesinde Birinci Hastanesi ve Birinci Göz Hastanesi olarak kamu kurum ve kuruluları, sivil toplum kuruluşları ve Beylikdüzü ilçe sakinlerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, özellikle Beylikdüzü ilçesinde kurumlar ve stk’lar ile sağlık alanında anlaşmalar yaparak dernek ve üyelerinin hem indirimli hemde daha iyi ve kaliteli hizmet almaları adına çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmaların Beylikdüzü ilçesinde artarak devam edeceğini belirtti.