Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Meclis Üyesi Ali Mesut Çelik Evlendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Ali Mesut Çelik CHP Bahçelievler İlçe Örgütü yöneticisi Gülçin Akyıldız’la evlendi. Gençlerin nikahını ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile birlikte CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer, meclis üyeleri, iş insanları ve çok sayıda davetlinin katıldığı nikahta İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu “Her ikisi de pırıl pırıl, geleceği parlak kardeşlerimiz. Birlikte bir ömür mutlu bir hayat sürmelerini, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık da, her iki ismin de çok değerli insanlar olduklarına dikkat çekerek, “Allah bir yastıkta kocatsın” dileklerinde bulundu. Nikah töreninin ardından çiçeği burnunda çifte; aile cüzdanını Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık’ın eşi Zehra Çalık verdi. Zehra Çalık da, “Bugün çok güzel düğüne şahitlik ettik. İki arkadaşımıza da sonsuz mutluluklar diliyoruz” ifadelerini kullandı.