Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü Belediyesi ile “Çocuklar Okula, Büyükler Spora”

 GÜZ DÖNEMİ YETİŞKİN KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

 

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü “Çocuklar Okula, Büyükler Spora” sloganından hareketle “Güz Dönemi Yetişkin Kursları” kayıtlarına başladı. İlçedeki vatandaşların sporla iç içe yaşaması ve spor yapma kültürünün artması amacıyla düzenlecek kurslar için yeni dönem kayıtları 17-27 Eylül tarihleri arasında; Beylicium AVM, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile Kavaklı Kapalı Havuz ve Spor Kompleksi’nde, 17-20 Eylül tarihleri arasında ise www.beylikduzu.istanbul adresinden online kayıt yapılabilecek.

 

 

Spor yapma kültürünün yaygınlaşması, ilçedeki vatandaşların sporla iç içe yaşaması ve kişilerin bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü “Güz Dönemi Yetişkin Kursları” kayıtlarına başladı. Yetişkinlere yönelik olarak düzenlenecek kurslarda vatandaşların sportif faaliyetlere katılarak bedensel gelişimlerinin yanı sıra sosyal gelişimlerine de katkıda bulunmak amaçlanıyor. Kadınlar için; fitness, pilates ve aerobik olmak üzere üç ayrı branşta gerçekleşecek kurslarda erkekler ise fitness alanında çalışmalarını sürdürebilecek.

 

Yeni Dönem Kayıtları 17-27 Eylül Tarihleri Arasında Gerçekleşecek

 

Kış aylarında vatandaşların hareketsiz kalmamaları ve sağlıklarını koruyabilmeleri amacıyla ilçenin çeşitli merkezlerinde, farklı branşlarda düzenlenecek kurslar için yeni dönem kayıtları 17-27 Eylül tarihleri arasında; Beylicium AVM, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile Kavaklı Kapalı Havuz ve Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek. Belediye tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek kurslar için aynı zamanda 17-20 Eylül tarihleri arasında ise www.beylikduzu.istanbul adresinden online kayıt yapılabilecek. Ancak, online kayıt yaptıran vatandaşların 21-27 Eylül tarihleri arasında kayıt merkezlerine gelerek kayıtlarını onaylatmaları gerekiyor. 7 Ekim tarihinde başlayacak kurslar; Beylicium AVM, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Semerkant AVM ve Kavaklı Kapalı Havuz ve Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek.