Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Yetişkin Spor Kurslarının Yeni Dönem Başvuruları Başladı

Yetişkin Spor Kurslarının Yeni Dönem Başvuruları Başladı

YETİŞKİN SPOR KURSLARININ YENİ DÖNEM BAŞVURULARI BAŞLADI

 

Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçede yaşayan vatandaşların daha sağlıklı ve sporla iç içe bir yaşam sürmesi adına açtığı Yetişkin Spor Kursları’nın ikinci dönem başvuruları başladı. Önceki dönemlerde kurslara kayıt olunmasına rağmen devamsızlık göstererek spor yapmak isteyenlerin bu hizmetten yararlanamamasına sebep olunmasından dolayı yeni dönemde spor kursları sembolik ücretli olacak. Böylelikle spor yapmak isteyen birçok vatandaşın daha verimli sonuçlar alması için adaletli bir ortam sağlanacak.

 

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Beylikdüzü’nde sporu ve beraberinde sağlıklı yaşamı hâkim kılmak adına düzenlenen Yetişkin Spor Kursları’nın ikinci dönem başvuruları başladı. 24 Ocak tarihine kadar devam edecek olan başvurular sonucu vatandaşlar aerobik, pilates ve fitness olmak üzere 3 farklı branşa katılım sağlama imkanı bulacak. Yetişkin Spor Kursları’na katılmak isteyen vatandaşlar kayıtlarını; Beylicium AVM 2.katta bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ve Kavaklı Kapalı Spor Kompleksi’nde yapabilecek. Beylikdüzü’nde yaşayan vatandaşların en iyi koşullarda ve güvenilir tesislerde sağlıklı ve etkili spor yaparak maksimum faydayı sağlayabilmesi için 3 Şubat tarihinde kapılarını Beylikdüzü’ndeki sporseverlere açacak olan Yetişkin Spor Kursları, 24 Nisan’a kadar devam edecek.

 

Sembolik Ücretle Adaletli Ortam Sağlanacak

 

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Yetişkin Spor Kursları’na vatandaşlar, beylikduzu.istanbul internet sitesi üzerinden de online kayıt yaptırabilecek. Aynı zamanda, önceki dönemlerde spor kurslarına kaydolan üyelerin devamsızlığının ve kontenjana göre ayarlanmış derslerin boş geçmesinin tespit edilmesinin sonucunda oluşan adaletsizlik, sembolik bir ücret uygulamasıyla ortadan kaldırılıyor. Bu uygulama ile devam etme niyeti daha yüksek olan vatandaşlara fırsat tanıyabilmenin yanı sıra sürdürülebilir, amacına ulaşan ve adaletli bir ortam sağlanacak.