Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Yaz Spor Okulları İçin Kayıt Zamanı

ŞİMDİ, YAZ SPOR OKULU ZAMANI

 

YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

 

YAZ SPOR OKULLARI İÇİN KAYIT ZAMANI

 

 

Beylikdüzü Belediyesi’nin çocuk ve gençlerin yaz aylarında sporla içi içe olmalarını sağlamak için düzenlediği Yaz Spor Okulları için kayıtlar, 16 Haziran Salı günü başlıyor. Kayıtlar, 29 Haziran’a kadar online olarak yapılacak. Sporsever çocuk ve gençler için ilk ders zili 7 Temmuz’da çalacak.

 

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları için kayıtlar başlıyor. Yeni tip koronavirüs salgını önlemleri kapsamında, Yaz Spor Okulları’na kayıtlar online olarak 16-29 Haziran tarihleri arasında yapılabilecek. Basketbol, futbol, tenis, golf, çocuk zumbası, cimnastik branşlarında düzenlenecek Yaz Spor Okulları, 7 Temmuz’da başlayacak ve 28 Ağustos’a kadar sürecek.

 

Sporsever Çocuklar İçin Yaz, Çok Güzel Geçecek

 

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, düzenlediği Yaz Spor Okulları’yla Beylikdüzü’ndeki çocuk ve gençlere sporla iç içe bir yaz vadediyor. Altı branşta düzenlenecek Yaz Spor Okulları’na katılanları, eğitim ve eğlence dolu anlar bekliyor.

 

Kayıtlar Online, Eğitimler Açık Alanda

 

Yaz Spor Okulları’na kayıtlar, www.beylikduzu.istanbul sitesi üzerinden online kayıt yapılabilecek. Yeni tip koronavirüs salgını önlemleri kapsamında, Yaz Spor Okulları eğitimleri, Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde belirlenen yerlerde, açık alanda yapılacak. Yaz Spor Okulları hakkında detaylı bilgi, 444 09 39 numaralı telefondan ve www.beylikduzu.istanbul sitesinden alınabilir.