Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Türkiye’nin İlk Online Pet Shop Mağazası Petburada

PetBurada.com 2006 yılında idealist veteriner hekimler tarafından minik dostların ihtiyaçları için kurulmuş ve markalaşmıştır. Genel Merkezi Beylikdüzü ilçesinde olan Petburada işletmesini bölgemiz işadamlarından İskender Duriç ve Lonca Medya yönetim kurulu başkanı işkadını Nurhayat Varol ziyaret ettiler. Petburada kurucusu işadamı Bülent Dölen işletmenin kuruluşu ve geçmişi ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Türkiye’nin ilk online petshop sitelerinden PetBurada.com prensiplerinden ödün vermeden kısa sürede evcil hayvan sektörünün lider firması olmayı başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana ilklere imza atan petburada.com ziyaretçilerinin desteği ile büyümeye devam ediyor. İnsanlar minik dostlarına daha çok vakit ayırsın diye PetBurada.com minik dostların ihtiyaçlarını karşılamak için çalımaya devam ediyor. Kedi maması, köpek maması, kedi kumu gibi minik dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek en doğru adres olarak karşımıza çıkan PetBurada.com ilklerin öncüsü olup sürekli inovasyonlarla minik dostlarımıza hizmet etmeyi hedefleyerek işlerine duymuş oldukları saygıyı kanıtlamaktadır.

Her geçen gün faaliyetine büyüyerek devam ettiren Petburada İlk günkü heyecanını kaybetmeden çalışanları ile Türkiye’nin ilk operasyon merkezi olma özelliği ile dikkat çekiyor. Petburada internet sitesi üzerinden bir çok ürüne ulaşmak ve kısa sürede temin etmek mümkün…

Online Sipariş Hattı ve Firma Bilgileri

PETBURADA FİRMA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ