Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Red Bull Dance Your Style Türkiye Finali Beylikdüzü’nde

Red Bull Dance Your Style İzmir, İstanbul ve Ankara’daki elemeler sonrasında Türkiye finalini 4 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de Beylikdüzü Yaşam Vadisi 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde gerçekleştirecek.

RED BULL DANCE YOUR STYLE TÜRKİYE FİNALİ BEYLİKDÜZÜ’NDE

Birçok sokak dansı türünü bünyesinde barındıran dans yarışması Red Bull Dance Your Style İzmir, İstanbul ve Ankara’daki elemeler sonrasında Türkiye finalini 4 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de Beylikdüzü Yaşam Vadisi 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde gerçekleştirecek. Başvuruları tamamlanan yarışmada kazananı ise izleyicilerin oyları belirleyecek. Yaşam Vadisi’nde düzenlenecek olan yarışmada en iyi olan isimse Güney Afrika’da düzenlenecek Red Bull Dance Your Style 2021 Dünya Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek.

23 Haziran’da başlayan yarışma kapsamında katılımcılar arasında en yaratıcı yorumu yazan yarışmacı Red Bull Dance Your Style dansçı kiti ve bir saatlik bire bir eğitim şansı yakalayacak. Twitch.tv/RedBullTR hesabından, RedBull.com/danceyourstylecanli adresinden canlı olarak yayınlanacak olan finalin canlı yayınını kaçıranlar ise 5 Temmuz günü saat 20.00’de Number 1 TV ekranlarında tekrarını izleyebilecek.

TARİH: 04 Temmuz 2021 Pazar

SAAT: 17.00

YER: Yaşam Vadisi “6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi”

ADRES: Yaşam Vadisi 1. Etap, Adnan Kahveci Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Kışla Caddesi ve Derviş Eroğlu Caddesi arası Beylikdüzü – İstanbul