Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

PetBurada ve Müşterileri, Sokak Hayvanlarının Yüzünü Güldürdü

PetBurada ve Müşterileri, Sokak Hayvanlarının Yüzünü Güldürdü

Türkiye’nin online olarak hizmet veren en büyük petshop mağazası olan PetBurada Beylikdüzü Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde hayvanlar için kuru mama yardımında bulundu.

Sosyal sorumluluk çalışmaları ve kampanyalarıyla ön plana çıkan, online ve offline satış mağazaları ile sektöründe öncü PetBurada Beylikdüzü Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ndeki küçük dostlarını unutmadı.

PetBurada müşterileri evcil hayvanları için mama ihtiyaçlarını PetBurada’dan karşılarken sokak ve barınaklarda yaşayan küçük dostlarının ihtiyaçlarını da karşılamış oluyor. Bu kampanya çerçevesinde PetBurada müşterileri hem kendi evcil hayvanlarının hem sokakta ve barınaklarda yaşayan hayvanların yüzünü güldürmüş oluyor.

2020 yılında çeşitli sosyal projeler gerçekleştiren ve yeni sosyal projelerle minik dostlarımızın yanında olan PetBurada ailesi Beylikdüzü Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde Lonca Medya mikrofonlarımıza konuştu. Beylikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Ertuğrul Tunçel, Lonca Medya mikrofonlarımıza konuşarak PetBurada ve müşterilerini bu anlamlı projeden dolayı kutlayarak teşekkür etti.

Lonca Medya