Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Ofsüt’e Altın 61 Ödülü

Bir Karadeniz Markası Ofsüt’e Altın 61 Ödülü

Bir Karadeniz markası olan ve geçtiğimiz yıl şubelerine bir yenisini Beylikdüzü ilçesinde açan OFSÜT Yöresel Ürünler İstanbul Üniversitesi Trabzonlular Klübü tarafından yılın en başarılı markaları arasında yerini aldı.

Horonların oynandığı ve ödüllerin verildiği Karadeniz En’leri Ödül töreninde bir çok sanatçı ve işletmeci ödüle layık görüldü.

1990 yılında kurulmuş olan ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan OFSÜT kaliteli, hesaplı ve güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ofsüt gıda maddeleri, şarküteri, tereyağı, peynir ve Karadeniz yöresine ait yöresel ürülerle birlikte el işçiliği el emeği ile yapılan ürünlerle dikkat çeken bir işletme, yerli sermaye ile kurulan işletme Doğal Ürün alanında her geçen gün şube sayısını artırıyor ve online satış ilede müşterilerine hizmet veriyor.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesindede bir şubesini açan OFSÜT Girişimci İşletmeci Bahattin Ustaosmanoğlu yönetiminde “Aranan Marka, Aranan Ürün” sloganı ile satışlarını devam ettiriyor.

İstanbul Üniversitesi Trabzonlular Külübü tarafından Yılın En Başarılı Karadeniz Markası OFSÜT işletmesine verildi.

Beylikdüzü Ofsüt şubesinin genç girişimci işletmecilerini LONCA MEDYA olarak kutlar, başarılar dileriz.

Beylikdüzü OFSÜT mağazası açılış görüntüleri