Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Milletvekili Osman Boyraz Beylikdüzü’nü Ziyaret Etti

İstanbul Milletvekili Osman Boyraz Beylikdüzü Sivaslılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (BEYSİVDER) dernek yönetimi ile bir araya geldi. Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkanı iş insanı Eyyüp Günay ve yönetim kurulu üyeleri ile öğlen yemeğinde Beykent Dilek Pastanesinde bir araya gelen Osman Boyraz ve beraberindekileri Beylikdüzü Sivaslılar Derneği tarafından özel olarak hazırlanmış yöresel ikramda bulunuldu.

İstanbul Milletvekili Osman Boyraz  Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkanı Eyyüp Günay ve Dernek yöneticilerinin sorularını yanıtladı.

Beylikdüzü Sivaslılar Derneği yöneticileri ile bir araya gelen Milletvekili Osman Boyraz hatıra fotoğrafı çekindi.

Dernek yöneticilerinin gündem ile ilgili sorularınıda içten bir şekilde cevaplandıran Poyraz ve beraberindekiler daha sonra Beylikdüzü Sivaslılar Derneği tarafından yapımı devam eden Sivas Kongre Merkezi binasında incelemelerde bulundular…

Beylikdüzü ziyaretinde öğrencilerlede bir araya gelen Osman Boyraz parkta güneşli havayı fırsat bilen öğrencilerlede bir araya gelerek sohbet etti. Gençlerle sohbet eden Boyraz daha sonra Beylikdüzü AK Parti ilçe başkanlığını ziyaret ederek burada AK Parti Beylikdüzü ilçe başkanı Mustafa Günaydın ile bir araya geldi.

Beylikdüzü ilçesindeki ziyaretlerini tamamlayan İstanbul Milletvekili Osman Boyraz daha sonra Beylikdüzü ilçesinden ayrıldı.

Beylikdüzü Sivaslılar Derneği tarafından yapımı tamamlanma noktasına gelen ve Türkiye genelinde bir ilk olma özelliğini taşıyan Sivas Kongre Merkezi binasını Milletvekili Osman Boyraz ziyaret etti. Dernek Başkanı Eyyüp Günay ve yönetim kurulu üyelerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Haber: Lonca Medya