Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Lonca Medya’ya 2 Ödül Birden

Lonca Medya’ya 2 Ödül Birden

2 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Basında Kültürün Yandımaları ve Başarıda Yılın ”En”leri ödül töreninde ”Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı” ödülünü Lonca Medya, ”Yılın En İyi Fotoğrafı” ödülünü Lonca Medya ekibimizden Nergis Yenidoğdu aldı.

Sanat, sivil toplum, siyaset, bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı gece kokteyl ile başladı. Halk bilimci, sanatçı ve tasarımcılar tarafından yapılan ”Motif Motif Kültür Tasarım Çalışması” kısa film ve proje tanıtım filmi gerçekleşti. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım öğrencileri ”GencİZ, BirİZ, EserimİZ, KöklerimİZ” Karma Koleksiyon Defilesi sonrasında Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) 9.Kuruluş Yıldönümü ve ödül gecesinde daha önce alanında belirlenen kurum, kuruluş ve başarıları girişimcilere ödülleri takdim edildi.

Sektöründe ilkleri başararak ”Dijital Medya” çalışmalarıyla ve projeleriyle kendinden söz ettiren Lonca Medya Çırağan Saray’da düzenlenen Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın ”En”leri ödül töreninde ”Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı” ödülüne sahip oldu. Ödülü Lonca Medya ekibi adına Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol, Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) Başkanı Muzaffer Tunç’un elinden aldı. ”Yılın En İyi Fotoğrafı” ödülünü ise Lonca Medya ekibimizden Nergis Yenidoğdu aldı.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından düzenlenen geceye sanat, siyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.