Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

İbrahim Karataş Hedefimiz Öncelikle Birinci Lig!

Bordo Mavi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı Başkan Yardımcısı ve İstanbul temsilcisi bölgemiz girişimci iş insanlarından İbrahim Karataş 3-1 üstünlükle kazandıkları Osmancık Belediye maçı sonrası Lonca Medya ajansımıza değerlendirmede bulundu.

Bordo Mavi Kadın Voleybol takımı Osmancık Belediyespor karşılaşması için İstanbul’dan iş insanları ile birlikte Trabzon’a giden Bordo Mavi Gençlik Spor Kulübü Başkan yardımcısı ve İstanbul temsilcisi İbrahim Karataş karşılaşmadan puanla ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve öncelikle hedeflerinin birincilik, sonrasında ise sultanlar ligi olduğunu ifade etti.

Bordo Mavi Spor Klübü Başkan Yardımcısı ve İstanbul Temsilcisi Girişimci İş İnsanı İbrahim Karataş “Hedefimiz, öncelikle birinci lig”

Beşirli Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya etkili başlayan Trabzon ekibi ilk seti 25-20 kazandı. İkinci sette rakibine şans tanımayan Sultanlar bu seti de 10 sayılık üstünlükle 25-15 ile geçti. Skoru 2-0’a getiren Bordo-Mavililer, skorun verdiği rehavetle üçüncü seti. 25-16 kaybetti. Dördüncü sette toparlanan Sultanlar bu seti de 25-17 kazanarak müsabakadan 3-1’lik galibiyetle ayrıldı. İlk haftayı bay olarak geçen Bordo-Mavililer, ilk karşılaşmasında aldığı rahat galibiyetle sezona iddialı giriş yaptı.

Başantrenör Coşkun Karadeniz, “İlk maçımızı oynadık. 3-1’lik set üstünlüğü ile kazandık. Önümüzde haftaya oynayacağımız 52 Çamlıkspor ile oynayacağımız maçına hazırlanacağız. Eksiklerimizi gördük. Buna göre önlemlerimizi alıp çalışmalarımızı bu yönde sürdereceğiz. Bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza da çok teşekkür ederim” dedi.

Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonunda oynanan karşılaşmaya taraftar büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık 1000 taraftarın izlediği maçta tezahüratlarıyla takımına maç boyunca destek verdiler. Kulüp Başkanı Selahattin Baba, “İlk maçımızı galibiyetle sonuçlandırdık. Teknik ekibi ve oyuncularımızı kutluyorum. Buraya gelerek takımıza destek veren herkese yönetimim adına sonsuz teşekkür ederim.” dedi.

İstanbul’dan  iş insanları ve Beylikdüzü MHP ilçe başkan yardımcısı iş insanı Ali Şevki Karataş ile birlikte karşılaşmayı izleyen Bordo Mavi Spor Kulübü başkan yardımcısı İbrahim Karataş ise yapmış olduğu açıklamada İstanbul’dan karşılaşmayı izlemeye gelenlere teşekkür ederek; ”öncelikle hedefimiz birinci lig, sonrası ise sultanlar ligi” dedi.