Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

İbrahim Damat Çatalca Milli Eğitim Müdürü Oldu

Esenyurt’ta Halk Eğitim Müdürü olduğu günden beri birçok başarılı projelere imza atan İbrahim Hakkı Damat, Çatalca İlçe Milli Eğitim müdürü oldu.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Esenyurt Halk Eğitim Müdürü olan İbrahim Hakkı Damat,  Çatalca Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Beylikdüzü ilçesinde ikamet eden Damat Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinde bir çok projeyi başarı ile tamamlamış ve insan ilişkileri güçlü pozitif kişiliği ile tanınıyor.

Lonca Medya olarak bir çok programda ekranlarımız aracılığı ile duygu ve düşüncelerini paylaşan İbrahim Hakkı Damat’a yeni görevinde başarılar dileriz.

İbrahim Hakkı Damat kimdir?

1978 yılında dünyaya gelen İbrahim Hakkı DAMAT, liderlerin ve devletlerin hayatlarına duyduğu yakın ilgi nedeniyle tercih ettiği İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun olmuştur.

2003 yılında yönetim teknikleri üzerine çalışma yapmaya başlamıştır.

2004 yılında “Türkiye Cumhuriyeti’nin VI. Cumhurbaşkanı Fahri S. KORUTÜRK(Siyasi Hayatı, Şahsiyeti, Fikirleri ve Eserleri)” adlı tezini hazırlayarak Yüksek Lisans (Master) derecesini aldı.

2005- 2006 eğitim-öğretim yılı sonlarında Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yürütülen “İlçe Performans Ölçme-Değerlendirme” çalışmalarına katıldı.

2007 yılında yöneticilik hayatına başladı.

2008 – 2014 eğitim öğretim yılları arasında Beylikdüzü İlçe MEM bünyesinde aday öğretmenler için yeni bir ders olarak konulan “Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi” dersini verdi.

2010-2011 eğitim-öğretim yılında Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi’nin kurulması çalışmalarında bulundu.

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ait ve 2011-2014 ve 2015-2019 yılları arasını kapsayan “STRATEJİK PLANLAMA” çalışmaları içerisinde yer aldı.

Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan İbrahim Hakkı DAMAT, evli ve üç çocuk babasıdır.