Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Hasan Donat Ebedi İstirahatine Uğurlandı

Van Dernekler Federasyonu eski başkanlarından iş insanı Fevzi Donat’ın babası Hasan Donat tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camisinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Büyükçekmece Aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camisinde kılınan cenaze namazına Siyaset, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katılım sağlayarak başsağlığı dileğinde bulundu.

İş İnsanı Fevzi Donat Yayınladığı Duygulu Mesajı İle Sosyal Medya Hesaplarından duyuruda bulundu

Koca yürekli, merhametli mert ve cesur yarenim, kahramanım ve en büyük sevdam canım babam; yokluğun ilk saatlerinde bile kor gibi yaktı içimi. Sahipsizliğim indi sanki tokat gibi yüzüme, sensizlik yetimlik ne zormuş be babam. Seni Yüce Mevlama dualarla uğurlamaya hazırlanırken yetimliğime ve sensiz ne yapacağıma bilememenin çaresizliğime ağlıyorum hıçkıra hıçkıra… Bugün yaşadığım her şeyde, alışkanlıklarımda, davranışlarımda, oturup kalkışımda benim her şeyimde senin izin var can babam.Ben sensiz ne yaparım bilmiyorum.Kendimi çok çaresiz hissediyorum. Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık.Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim.Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) efendimiz komşun cennet ehli yoldaşın, dualarımız seninle olsun. Bana ve kardeşlerime hakkını helal et Canım babam. Gözün arkanda kalmasın.Biz evlatlarına miras bıraktığın tüm değerleri yaşatacağımıza söz veriyoruz. Seni çok seviyoruz…
Haber: Lonca Medya