Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

GürpınarSpor Adım Adım Şampiyonluk Yolunda

Birinci Amatör Grupta Silivri, Çatalca Büyükçekmece bölgesinde spor faaliyetlerini yürüten GürpınarSpor ilk maçında BoyacıSpor’u 2-1 yenerek başladığı Amatör ligde yöneticileri ve oyuncuları ile göz doldurmaya devam ediyor.

GürpınarSpor ikinci haftaya geldiğinde ise Fatih Hilal ile 2-2 berabere kaldı. 3 hafta ise Şenlik Gençler Birliğini 2-0 yenmeyi başardı. 4.hafta ise karşılaştığı Z.Yıldız Sporu 3-1 yenen yeşil beyazlı takım 5.haftaya geldiğimizde GelişimSpor’u 5-0 yenmeyi başardı. 7.hatfa MustafaKemalpaşa Spor’u 4-1, 8.haftada ise EsenlerSpor’u 1-0 yenen takım 9.haftada İkitelli ile 1-1 berabere, 10.haftada ise BoyacıköySpor ile 2-2 berabere kaldı.

Amatör ligin 11.haftasında ise Fatih Hilal Spor’u 3-1 yenmeyi, 12.haftada Şenlik Gençler Birliği’ni 6-0, bir sonraki hafta 13. haftada ise Z.YildizSpor’u 4-0 yenmeyi başardı.14.hata GelişimSpor’u 1-0 yenen Amatör ligin en güçlü takımı GürpınarSpor, 16.haftaya geldiğinde ise Mustafa Kemal Paşa Spor ile karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmadanda 5-0 gibi bir üstünlükle ayrılmayı başaran yeşil beyazlı takım 17.haftada ise EsenlerSpor’u 6-0 yenerek ligin en güçlü takımı oldu…

Amatör ligin 18.haftasında ise İkitelliSpor ile karşılaşacak olan yeşil beyazlı takım GürpınarSpor Kulübü başkanı Emin Cesaret ve başarılı hocası Hüseyin Poyraz takıma büyük emek vererek ligin en çok takip edilen ve en başarılı takımı olmayı başardı.

Lonca Medya