Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Gastro Plast Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarında

Ev ve mutfak gereçleri endüstrisini tek bir çatı altında toplayan Zuchex, yeni ürünleri yakından incelemek, karşılaştırmak ve eşsiz ürünler satın almak için en ideal fuar. En yeni, en heyecan verici ürünlerin ve yeniliklerin yanı sıra tencere, plastik, seramik, züccaciye, mutfak eşyaları ve daha birçok alanda yenilikçi tasarımları bu fuarda görebilirsiniz.

Plastik sektörünün öncü kuruluşlarından Tepe Kalıp, Dursan Plastik ve Okyanus Dizayn firmalarının ortaklığı ile kurulmuş olan Gastro Plast markasını Zuchex Fuar standında ziyaret ettik. Firma kurucularından sanayici iş insanı Ömer Durmuşoğlu ile sektör üzerine istişarede bulunduk.

Gastro Plast 55’den Fazla Ülkeye İhracat Yapıyor

Kalıp ve üretimi kendi bünyesinde yapmakta olup, gıda servis ekipmanları, otel ve restorant servis ekipmanları ile Horeca sektörüne çalışmakta olan işletme 55 den fazla ülkeye ihracat yapıyor.

ihtiyaçlara göre ürünleri iyileştirmek, yenilemek ve geliştirmek için; küresel dünyadaki rekabet ortamında ve kendi sektöründe istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Gastro Plast firması Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında dikkat çekiyor.

Gastro Plast Zuchex 2023 fuarı 11. Hol B40 adresinde fuar süresince ziyaret edilebilir.