Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Esra ve Cem Çiftinin Düğün Töreni Bahçeköy Sarıyer’de Gerçekleşti

Esra ve Cem çiftinin düğün töreni, İstanbul’un Sarıyer ilçesindeki Korupark İstanbul (Beyaz Bahçe) mekanında gerçekleşti. Görkemli düğün, her iki ailenin ve dostlarının katılımıyla renkli anlara sahne oldu. Gelinin ailesi Fatma ve Kenan Turan ile damadın ailesi Senem ve Raif Gürbüz, bu mutlu günlerinde çocuklarının yanındaydı.

Kokteyl ve Müzikle Başlayan Düğün

Düğün merasimi, konukların keyifli vakit geçirdiği bir kokteyl ile başladı. Davetliler, müzik eşliğinde neşeli anlar yaşarken, düğünün atmosferi her geçen dakika daha da coşkulu hale geldi.

Nikah Töreni ve Geleneksel Ayak Basma Anı

Nikah töreni, şahitlerin huzurunda gerçekleştirilerek çiftin mutluluğu resmileştirildi. Evlilik cüzdanı, törenin en özel anlarından biri olarak gelin hanıma takdim edildi. Bu esnada, gelin hanımın damadın ayağına basması, geleneklere uygun bir şekilde gerçekleşti ve konuklar arasında gülümsemelere sebep oldu.

Sivas Yöresi Davul Zurna ve Eğlence

Düğün, Sivas yöresine ait davul ve zurna eşliğinde devam etti. Konuklar, bu coşkulu müzikle birlikte gönüllerince eğlendiler. İlk dansı, büyük alkışlar eşliğinde Esra ve Cem çifti yaptı ve pistte romantik anlar yaşandı.

Önemli İsimlerden Tebrik Mesajları

Esra ve Cem çiftinin düğün törenine, siyasi arenadan önemli isimler de katıldı. CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, düğüne çelenk göndererek çifti tebrik ettiler. Bu jest, düğün sahipleri ve davetliler tarafından büyük takdirle karşılandı.

Esra ve Cem çiftinin bu mutlu günü, hem aileleri hem de konukları için unutulmaz anılarla dolu bir geceye dönüştü. Çift, yeni hayatlarına attıkları bu ilk adımda yanlarında olan herkese teşekkür ederek töreni sonlandırdı.

 

Lonca Medya