Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

El Ele Yaşam Derneği 5M Migros’ta Sergi Açtı

Beylikdüzü merkezli El Ele Yaşam Derneği Kadınların El Emeği, Göz Nuru ile üretmiş oldukları çalışmalarını 16-22 Haziran tarihleri arasında 5M Migros Giriş Kat 1.Kapı girişinde hazırlamış oldukları stant üzerinden sergilemeye başladılar.

Kadın El Emeği Sergisi 16 – 22 Haziran tarihleri arasında Beylikdüzü 5M Migros Alışveriş Merkezi’ nde ziyaretçileri ile buluşacak. Sergilenecek olan ürünler ihtiyaç sahibi kadınlar tarafından el emeği ile yapılmış ürünler ve aksesuarlar olup kadınlara destek amaçlı bir proje olarak ziyaretçilerin beğenisine sunulmuş oluyor.

El Ele Yaşam Derneği sosyal sorumluluk projesi olan kadınların el emeği ürünlerini değerlendirmek için uzun soluklu çalışmalar yapılıp, ürettikleri ürünlerini kazanca çeviren kadınların hayata karşı daha güçlü bir duruş sergilemeleri amaçlandığı ürünlerin sergilendiği standı ziyaret eden Lonca Medya Yönetim kurulu başkanı iş kadını Nurhayat Varol herkesi kadınlarımızın bu projesine davet ederek, dernek başkanı ve Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Lonca Medya