Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Ekonomide Kadın Eli Başarı Ödülleri

Ekonomide Kadın Eli Başarı Ödülleri 2. Kadın Girişimciliği Destekleme Zirvesi Sarıyer Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) kolaylaştırıcı olarak görev aldığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sarıyer Belediyesi tarafından da desteklenen 2. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi, bu kez “Kadınlara girişimciliğe giden yolu Cumhuriyet açtı” ana teması ile gerçekleştiriliyor. İş dünyasının önemli temsilcileri, sivil toplum liderleri, sanatçılar, akademisyenler ve medya mensupları gibi toplumun önde gelen isimlerinin jüri üyesi olarak görev aldığı zirve, bu yıl farklı kategorilerde başarılı kadın girişimcileri de ödüllendirildi.

Açılış Konuşmalarını TİM Kadın Konseyi Üyesi ve Kadın Zirvesi Jüri Başkanı Sultan Tepe, Kadın Zirvesi Etkinlik Komite Başkanı Nil Yıldızalp, Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) ve YAPDER Başkanı Celal Toprak’ın yaptığı programda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in “Cumhuriyet Kadınların Yolunu Aydınlattı” başlıklı konuşması büyük beğeni topladı.

“Kadın Girişimciliğinde Yeni Arayışlar” Paneli

Sarıyer Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın moderatörlüğünü yaptığı “Kadın Girişimciliğinde Yeni Arayışlar” Paneli’nde; Beko Satış Direktörü Arel Atakol, Hepsiburada Girişimci Kadınlar Proje Koordinatörü Duygu Aktaş, Moleküler Biyolog -Sentromer DNA Teknolojileri Kurucusu – KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Akalın, TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyesi ve Teksan Jeneratör Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer, Kadın Girişimci – Pasta ve Ekmek Şefi Sevilay Gök çok önemli konuşmalar gerçekleştirdiler.

Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol,  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sarıyer Belediyesi tarafından da desteklenen 2. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi’nde Kadın Girişimciler ile bir araya gelerek heyecanlarını paylaştı.

İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Yavuz Saltık’ında ödül takdim ettiği geceden görüntüleri sitemizin ilgili bölümlerinden izleyebilirsiniz.

Lonca Medya