Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Deniz Tüzüner’e Yılın Genç Girişimci Ödülü

Deniz Tüzüner’e Yılın Genç Girişimci Ödülü

2 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Basında Kültürün Yandımaları ve Başarıda Yılın ”En”leri ödül töreninde ”Yılın Genç Girişimci” ödülünü Deniz Tüzüner aldı.

Sanat, sivil toplum, siyaset, bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı gece kokteyl ile başladı. Halk bilimci, sanatçı ve tasarımcılar tarafından yapılan ”Motif Motif Kültür Tasarım Çalışması” kısa film ve proje tanıtım filmi gerçekleşti. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım öğrencileri ”GencİZ, BirİZ, EserimİZ, KöklerimİZ” Karma Koleksiyon Defilesi sonrasında Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) 9.Kuruluş Yıldönümü ve ödül gecesinde daha önce alanında belirlenen kurum, kuruluş ve başarıları girişimcilere ödülleri takdim edildi.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe adından söz ettiren Deniz Tüzüner Çırağan Saray’da düzenlenen Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın ”En”leri ödül töreninde ”Yılın Genç Girişimci Ödülü” adılını aldı.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından düzenlenen geceye sanat, siyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.