Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Çatalca’da 81 İle 81 Kurban Kesildi

Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından Çatalca’da SRL Grup 81 ili temsilen 81 kurban kesti. Kesilen kurbanlar Darülaceze, Depremzedeler, Yeni Dünya Vakfı, Çatalca Belediyesi Aşevi gibi kurumlara gönderildi.

Çatalca’da 81 İli Temsilen 81 Kurban Kesildi

İstanbul’un Fethi’nin yıl dönümünde ve Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından SRL Grup yönetim kurulu başkanı iş insanı Murat Sural Türkiye’nin 81 İlini temsilen 81 kurban kestirdi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından kuran tilaveti ile devam eden etkinlikte kurbanlar kesildi. Konuklara ikramlarda bulunuldu. Mehteran gösterileri ile devam eden etkinliği çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Tekbirler eşliğinde 81 kurban kesilirken, anlamlı programa katılanlarda duygu ve düşüncelerini paylaştılar. SRL Grup yönetim kurulu başkanı iş insanı Murat Sural yapmış olduğu açıklamasında “Cumhurbaşkanımızın 21 yıldır yürüdüğü bu kutlu yolda onun dava arkadaşı olarak bizlerde bir adak adadık. İnşallah bu zorlu seçimin zaferle kutlarsak 81 il adına 81 adet kurban adadık, bugünde hem İstanbul’un Fethi dolayısı ile hemde kutlu zafer dolayısı ile böyle bir program yaptık sizleride aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Program sonrasında SRL Grup tarafından katılım sağlayan başkan ve iş insanlarına ise teşekkür plaketi takdiminde bulunuldu.

81 İl adına 81 kurbanın kesildiği etkinlik programına katılan iş insanları Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulunarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Haber Video: Lonca Medya