Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Birinci Hastanesi ve Birinci Göz Hastanesinden Beygiad Üyelerine İndirim Geldi

Birinci Hastanesi ve Birinci Göz Hastanesi olarak Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren Birinci Grup ile Beylikdüzü Genç İş Adamları Derneği (BEYGİAD) arasında devam eden indirim anlaşması yenilendi.

Beylikdüzü Genç İş Adamları Dernek Başkanı Hayrettin Peksoy ve beraberindeki BEYGİAD yönetim kurulu üyeleri, Birinci Sağlık Grubu Genel Müdürü Burçin Sivri ve Birinci Sağlık Gubu Pazarlama Direktörü  Behiye Dok ile bir araya geldi. BEYGİAD üyeleri Pandemi süresince gösterdikleri üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı Birinci Grup’a teşekkürlerini ifade ettiler.

Birinci Sağlık Grubu Genel Müdürü Burçin Sivri ise Beylikdüzü merkezli tüm kurum ve kuruluşlar ile yakından ilgilendiklerini, sivil toplum kuruluşlarının önemine değinirken STK’lar ile hizmet alanında çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Lonca Medya

Yayınlarımızı

www.lonca.tv – www.beylikduzu.tv www.buyukcekmece.tv www.avcilar.tv ve www.beylikduzu.com.tr üzerinden mobil uygulamalarımızdan ve diğer sektörel hizmet sitelerimiz üzerinden takip edebilirsiniz.