Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Bir Yaşam Sanatı Gösterisi 3 Aralık’ta Beylikdüzünde!

Dışarda Hiç Bir Şey Var!

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım’ın yaşama sanatını anlattığı ve kendimizle yüzleşmemizi sağlayan “Dışarda Hiçbir Şey Var”  tiyatroseverlerle buluşuyor.

Yaşam Sanatı Gösterisi 3 Aralık 2019 tarihinde Beylikdüzü Kültür Merkezinde sahne alacak… 

BAŞKA BİR BEN

BAŞKA BİR SEN

BAŞKA BİR DÜNYA MÜMKÜN!

Oyuncu Betül Arım ”Dışarda Hiçbir Şey Var!” adlı gösterisine yaşamımızın sorumluluğunun kendi elimizde olduğunu, ama bunu bize öğretilmediğini söyleyerek gösterilerine başlıyor…

Oyuncu Betül Arım’ın bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, anda ve sevgide kalmanın yaşamımızı nasıl değiştirdiğini, güne iyi başlamanın püf noktalarını, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi vurguladığı gösterisi çocuk, genç, yaşlı demeden hepimize hitap etmeyi başarıyor.

Sanatçı Betül Arım hepimizin tek ve biricik olduğunu, bize armağan ve emanet edilen muhteşem varlığın farkına varmamızı ve kendimize verebileceğimiz en büyük armağanın kendimizi bilmek, tanımak ve var etmek olduğunu kendi yaşamından hikayeler, şarkılar ve şiirlerle anlattığı gösteri 90 dakika boyunca izleyicileri oyuna kilitliyor.

Dostumuzda düşmanımızda biziz. Bizi bizden başka engelleyecek hiçbir şey yok. Hayatla kavga etmek yerine onunla şarkı söyleyip dans edebiliriz. Seçim sizin

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım’ın yaşama sanatını anlattığı ve kendimizle yüzleşmemizi sağlayan “Dışarda Hiçbir Şey Var”  tiyatroseverlerle buluşuyor. Sevenlerinin karşısına tek kişilik oyunu ile çıkan Arım, 45.yılını “Dışarda Hiçbir Şey Var”ın oyununun yeni sezonu ile kutluyor. “Hayal Bakanlığı” kurulsun diyen Arım, 2 senedir sergilediği yaşama sanatı oyununu sergilerken izleyiciler ve tiyatro sevenler 90 dakika boyunca oyuna kilitlenirken, oyun sonrasında ise sanatçı ile hatıra fotoğrafı çektiriyorlar.

Doktorların bile reçete yazdığı oyunu 8 yaşından büyükler izleyebiliyor.İzleyenlerin de yörelerindeki arkadaşları paylaşıp çoğaldığı oyunda koltuğunuzu alın. Her sahnesinde kendinizden yansımalar bulacağınız oyun eğlendirirken düşündürüyor. Usta sanatçının “Gösterinin büyüklerin yanı sıra 8 yaşından itibaren çocuklara ve gençlere ulaşması beni çok mutlu ediyor” dediği oyun rutin hayatın dayattığı gri duyguları geride bırakıp içimizi renklendirmeyi amaçlıyor. “Dışarıda Hiçbir Şey Var” ile teknoloji ve dünya sorunlarının körelttiği insani duyguları canlandırmanın yanı sıra enerji, huzur ve mutluluğun aslında ‘dışarıda’ değil aslında içimizde olduğunu gözler önüne seriyor. Seyirciye ayna tutarak bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini hatırlatan usta oyuncu, yüksek sesle söylediğimiz iyi veya kötünün bize geri döndüğünü tecrübelerinden örneklerle eğlenceli bir dille ortaya koyuyor. “Hayatımız yaptığımız tercihlerin bir toplamıdır” diyen Arım, yoğun iş temposuna, vücudu ve beynimizi yoran duygularla yüzleşmemizi sağlayan mutluluk terapisi ile tiyatro sevenlerle buluşuyor.

3 Aralık 2019 tarihinde Beylikdüzü Kültür Merkezinde sahnelenecek oyun için şimdiden biletlerinizi ayırtınız. İdda ediyoruz. Hayatınızda bir çok değişiklik yaşatacak bir oyun…

Lonca Medya