Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Bir Baş Hekimin Kaleminden Dökülenler

Bölgemiz doktorlarından Op.Dr. Atilla Yılmaz 30 yıllık bilgi ve birikimini “İki Ameliyat Arası” isimli kitabında bir araya getiriyor.

Yılların bilgi birikimini bir kitapta toplamaya karar veren Dr. Atilla Yılmaz mesleğinin yoğunluğunu ve yaşamış olduğu anılarını, bilgi ve birikimlerini bu kitap ile okuyucusu ile paylaşmayı amaçlıyor.

1967 yılında doğmuştur. 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 1996 yılında İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitimini tamamlamıştır.

Görev Yaptığı Hastaneler

SSK Eyüp Devlet Hastanesi, SSK Trabzon Fatih Devlet Hastanesi, Beylikdüzü Kolon Hastanesi (Başhekim) Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi (Başhekim)  Beylikdüzü Devlet Hastanesi(Başhekim) görevlerinde bulunmuş olup halen Medilife Hastanesinde (Başhekim) görevini yürütmektedir.

İlgi Alanları

Obezite Cerrahisi Sleeve gastrektomi (tüp mide),mini gastrik bypass, Laparoskopik Mide Fıtığı, Laparoskopik Kasık Fıtığı, Mide Bağırsak Kanserleri,Safra Kesesi ve Yolları Hastalıkları, Meme hastalıklar-meme kanseri taraması, teşhis ve tedavisi, Endokrin cerrahisi-Tiroid cerrahisi, guatr, tiroid nodülleri, tiroid kanserleri, Onkolojik cerrahi, sindirim sistemi hastalıkları, rektum kanseri vs Laparoskopik Cerrahi: Gastroözofagial reflü cerrahisi, safra kesesi, apandisit V.S Endoskopik tanı ve tedavi, Özofagogastroduodenoskopi, Kolonoskopi, Rektoskopi, Perkütan endoskopik gastrostomi, mide balonu yerleştirilmesi, hemoroidlerde skleroterapi Anorektal cerrahi, hemoroid, anal apse, anal fistül, anal fissür, pilonidal sinüs(kıl dönmesi) Lazerle hemoroid tedavisi alanları ilgi alanlarıdır.

 

Lonca Medya