Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü’nde Kadınlar Asla Yalnız Değildir

Beylikdüzü Girişimci Kadınlar Platformu üyesi kadınların da yer aldığı 10 girişimci kadın Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ı ziyaret etti. Her bir girişimci kadının kendi başarı hikayesini anlattığı görüşmede konuşan Başkan Çalık, katılımcıları yaptıkları başarılı hizmetlerden dolayı tebrik ederek, “Bu kentte yaşayan, başarılı girişimci kadınlarla bir araya gelmekten dolayı çok mutlu oldum. Kadınların bireysel olarak hiç kimseye ihtiyacı yok. Fakat şunu bilmelerini isterim ki Beylikdüzü’nde asla yalnız değiller. Beylikdüzü Belediyesi her daim kadınların hizmetindedir.” dedi.

 

Beylikdüzü Girişimci Kadınlar Platformu üyesi kadınların da yer aldığı 10 girişimci kadın Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ı ziyaret etti. Başkan Çalık, eşi Zehra Çalık ve Belediye Meclis Üyesi Ebru Çevik ile birlikte başarılı girişimci kadınları Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde ağırladı. Görüşmede demir ustasından kâğıt kesme sanatçısına, eğitim koçundan e-ticaret uzmanına ve butik, moda tasarım ile organizasyon işlerine kadar çeşitli meslek gruplarında başarı sağlamış girişimci kadınlar, kendi başarı hikayelerini anlatarak sahip oldukları beceri ve hedefleri hakkında görüş ve önerilerini belirtti. Katılımcıları yaptıkları başarılı hizmetlerden dolayı tebrik edip çiçek ve plaket takdim eden Başkan Çalık, Beylikdüzü’nde yaşayan başarılı girişimci kadınlarla bir araya gelmekten dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek “Kadınların bireysel olarak hiç kimseye ihtiyacı yok. Fakat şunu bilmelerini isterim ki Beylikdüzü’nde asla yalnız değiller. Beylikdüzü Belediyesi her daim kadınların hizmetindedir.” şeklinde konuştu.

 

“Beylikdüzü’nün farklı bir enerjisi var”

 

Beylikdüzü’nde başarılı kadınlarla bir arada yaşıyor olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, kendisine yapılan ziyaretten ötürü memnuniyeti de belirtti.