Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Bayramlaşma Programı Düzenledi

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda bayramlaşma programı düzenledi. Beylikdüzü Yakuplu mahallesinde bulunan dernek merkezi ve dernek sosyal tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma programına katılım yoğun oldu. Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Başkanı iş insanı Ali Osman Esertaş bayramlaşma programına katılım sağlayanlara teşekkür etti.

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Bayramlaşma Programına Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Günaydın ve Trabzonlu iş insanları ve mahalle sakinleri katılım sağladı.

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği dernek merkezi ve sosyal tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma programına MHP Beylikdüzü ilçe başkan yardımcısı Ali Şevki Karataş, Çatalca Trabzonlular Dernek Başkanı ve Trabzon Federasyonu yönetim kurulu üyesi Hasan Limanoğlu’da katılım sağlayarak Beylikdüzü Trabzonlular Derneği başkanı Ali Osman Esertaş ve yönetim kurulu ile bir araya geldiler.

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği bayramlaşma programına katılım sağlayan iş insanlarını dernek merkezinde ağırlayan Ali Osman Esertaş dernek merkezinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği bayramlaşma programına Lonca Medya olarak günün ilerleyen saatlerinde bizlerde katılım sağlayarak, Beylikdüzü Trabzonlular Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş ve yönetim. kurulu üyeleri ile bayramlaştık. Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Sosyal Tesislerinde bizleri ağırlayan dernek başkanı ve yönetimine teşekkür eder, başarılar dileriz.

Lonca Medya