Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü Sivaslılardan Kaymakam Okur’a Veda Yemeği

Beylikdüzü Sivaslılar Derneği Denizli Vali Yardımcılığı görevine ataması gerçekleşen Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur onuruna akşam yemeğinde Okur ve beraberindekilerle bir araya geldi.

Beylikdüzü Beykent’te bulunan Üsttad Kebap işletmesinde Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Ercan Özmen, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Beylikdüzü Belediyesi başkan yardımcılarından Veysel Erçevik ile birlikte Sivaslı işadamlarından Hamit Demir, Memduh UZ, Mustafa Eker, Cafer Arslan, Nurhayat Varol, Hakim Halit Başyurt ile birlikte MHP Beylikdüzü ilçe başkanı Ali Aydın, BBP İlçe başkanı Murat Saman ve Beylikdüzü Belediyesi meclis üyesi Nuri Aslan, Beylikdüzü Sivaslılar Derneği yönetim kurulu başkanı Eyyüp Günay ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı akşam yemeğinde dernek başkanı Eyyüp Günay kaymakam Mehmet Okur’a günün anısına hediye takdimindede bulundu.

Beylikdüzü Sivaslılar Dernek başkanı Eyyüp Günay yapmış olduğu kısa konuşmasında kaymakam Okur için başarı dileklerinde bulundu. Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur ise yapmış olduğu konuşmasında Beylikdüzü ilçesinde görev yaptığı süre içerisinde herkese eşit davranmaya çalıştığını, denge sağlamaya çalıştığını ifade ederek, ayırt etmeden görevini yürüttüğünü dile getirdi. Yeni görev yeri olan Denizli Valiliği için ise herkese buradada kapım açıktır sözleriyle herkesi yeni görev yerinde bekleyeceğini ifade ederek, dernek başkanı ve tüm yöneticilerine kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ise yapmış olduğu konuşmasında ”Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Denizli’ye gittiğimizde kapısını çalabileceğimiz bir abimiz var” sözleriyle samimiyetini göstererek yeni görevinizde başarılar diliyorum dedi.

Akşam yemeği sonrası çay sohbetindede bulunan katılımcılar, 04 Eylül 2019 tarihinde Beylikdüzü Barış ve Sevgi Etkinliklerinde Cumhuriyetin 100.Yılında Beylikdüzü Sivaslılar Derneği tarafından kutlanan Dünya Sivaslılar Günü etkinlikleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

Lonca Medya