Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü Şimdi de Anneler İçin Tek Yürek Oldu

 

BEYLİKDÜZÜ ŞİMDİ DE ANNELER İÇİN TEK YÜREK OLDU

 

Beylikdüzü şimdi de anneler için tek yürek oldu. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yaklaşan Anneler Günü öncesi bir çağrıda bulundu. Başkan Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı ‘Dayanışma Askısı’ kampanyasının Anneler Günü’ne özel yenilendiğini duyurdu. Başkan Çalık sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı çağrıda; “Gelin bu birkaç gün, yardımlarınızı, büyük fedakârlıklarla evlatlarını büyüten annelerimiz için yapın. Biz de Beylikdüzü’ndeki ihtiyaç sahibi annelere bu yardımlarınızı ulaştıralım.” ifadelerini kullandı.

 

 

Yaklaşan Anneler Günü öncesi Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, sosyal medya hesaplarından bir çağrıda bulundu. Başkan Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı ‘Dayanışma Askısı’ kampanyasının Anneler Günü’ne özel yenilendiğini duyurdu. “Haydi Beylikdüzü, göster vefanı!” diyerek vatandaşları kampanyaya katkıda bulunmaya davet eden Başkan Çalık; “Bu zor dönemde Beylikdüzü’nde imkân sahipleri ile ihtiyaç sahiplerini Dayanışma Askısı kampanyamızla buluşturduk. Bu pazar Anneler Günü’nü kutlayacağız. Gelin bu birkaç gün, yardımlarınızı, büyük fedakârlıklarla evlatlarını büyüten annelerimiz için yapın. Biz de Beylikdüzü’ndeki ihtiyaç sahibi annelere bu yardımlarınızı ulaştıralım. Bizleri var eden, annelerimizdir. Bu vesileyle tüm annelerin Anneler Günü’nü şimdiden kutluyor, özverileri ve emekleri için şükranla ellerinden öpüyorum.” ifadelerini kullandı.

 

“Dayanışma Askısı” İle Binlerce Vatandaşa Ulaşıldı

 

Koronavirüs sürecince birlik, beraberlik ve yardımlaşma ruhunu pekiştirerek, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren “Dayanışma Askısı” belediye ekipleri tarafından ilçe genelindeki 260 marketin çıkışlarına yerleştirildi. Online olarak da devam eden kampanyaya kısa sürede yüzlerce kolilik erzak bırakıldı. Vatandaşların, ihtiyaç sahibi komşuları için askıya bıraktığı erzakları tasnifleyip kolileyen belediye ekipleri ise aynı titizlikle oluşturulan kumanyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.