Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beylikdüzü Erzurumlular Derneği Birinci Sağlık Grubu İle Sağlık Anlaşması Yaptı

Beylikdüzü Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği (BEYERDER) Birinci Grup Hastaneleri ile tüm üyelerinin ve birinci dereceden yakınlarının sağlık alanında daha iyi ve indirimli hizmet alabilmeleri adına Birinci Sağlık Grubu hastaneleri ile Sağlık Antlaşması imzaladı.

Beylikdüzü Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği BEYERDER Başkanı iş insanı Bülent Kuzulugil ve Birinci Sağlık Grubu Genel Müdürü Burçin Sivri bir araya gelerek Sağlık Alanında imza attılar.

Birinci Sağlık Grubu adına Genel Müdür Burçin Sivri yapmış olduğu açıklamada Beylikdüzü ilçesinde göz ve genel hastane olarak hizmet verdiklerini belirterek, Beylikdüzü ilçesindeki tüm sivil toplum kuruluşları ve işletmelerle daha sağlıklı ve indirimli hizmetlerimizden yararlanmaları anlamında sağlık antlaşması gerçekleştirdiklerini belirtti. Sivil toplum kuruluşları ile antlaşmaların devam edeceğini ifade eden Sivri tüm Beylikdüzü Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği üye ve yakınlarının Birinci Sağlık Grubu hastanelerinden indirimli olarak yararlanacaklarını bu anlamda dernek başkanı Bülent Kuzulugil ve yönetim kurulunada teşekkürlerini ifade etti.

Lonca Medya