Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Beykomder Can Dostunu Al Gel

Beylikdüzü Komşuları Derneği (BEYKOMDER) Can Dostunu Al Gel sloganı ile Beylikdüzü Yaşam Vadisinde Etkinlik düzenledi.

Beylikdüzü Yaşam Varisi 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesinde gerçekleşen etkinlik renkli görüntülere sahne olurken can dostlarını alıp gelen bir çok Beylikdüzü sakini etkinliğe katılım sağladı. Açılış konuşmaları ile başlayan etkinlikte balkan yöresi dans gösterileri, Özel Türker Doğan Müzik kursu öğrencileri enstrümantal müzik dinletisi, sirtaki dans gösterisi, Buzuki Orhan Osman performans şarkılarını seslendirirken yine etkinlikte Ege yöresi zeybek dansları ile gün boyu devam eden etkinlikte katılımcılarda dansçılara ve sanatçılara eşlik etti.

Sokak hayvanları yararına düzenlenen etkinlikte kedi evleri ve mamalar Beylikdüzü komşuları tarafından dernek yöneticilerine teslim edildi.

Beylikdüzü Komşuları Derneği Dernek Başkanı Osman Tezemir ve dernek yöneticileri tarafından düzenlenen toplumsal etkinliklerle Beylikdüzü ilçesine renk katıyor.

Beylikdüzü Yaşam Vadisinde düzenlenen etkinliğe aileler çocukları ve hayvanları ile katılım sağlayarak destek verdi.

Öğrencilerin sergilediği dans gösterileri izleyicilerden tam not aldı.

Beylikdüzü Belediyesininde destek verdiği etkinliğe Beylikdüzü meclis üyesi Nejla Kotil Saruhan ve Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Mustafa Karaoğlu’da katılım sağlayarak dernek üyeleri ve konuklara hitaben birer konuşma gerçekleştirdiler.