Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Aytekin Duriç Özge Çebi İle Evlendi

Bölgemiz iş insanlarından Beylikdüzü Kurucu Güreş Ağası, geçmişte MHP İl Genel Meclis Üyeliği görevini yapmış işadamı İskender Duriç’in oğlu Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Aytekin Duriç İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kıydığı nikah ile dünya evine girdi.

İş ve Siyaset dünyasının bir araya geldiği nikah akdinde Özge & Aytekin çiftinin nikahını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kıyarken gelin ve damadın nikah şahitliklerini ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli,  Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcıları Müslüm Akülker, Mülayim Demirtaş, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Ali Mesut Çelik yaptı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık eşi Zehra Çalık ile birlikte katıldığı ve nikah şahitliğini yaptığı düğün ile ilgili yapmış olduğu paylaşımda;

Bölgemizin iş insanlarından, kıymetli ağabeyim İskender Duriç’in oğlu, meclis üyemiz ve yol arkadaşım Aytekin Duriç ile Özge Çebi’nin nikah merasimine, değerli konuklarla birlikte şahitlik ettik. Ekrem İmamoğlu Başkanımızın kıydığı nikahta, sevgili eşim Zehra Evin Çalık ile mutluluklarına ortak olduğumuz çifte; huzurlu ve sağlıklı bir aile hayatı diliyor, gıda bankamıza yaptıkları anlamlı destek için teşekkür ediyorum.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve eşi Zehra Çalık gecede şıklıkları ile dikkat çekti.

Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Aytekin Duriç & Özge Çebi ile düzenlenen nikah akdi sonrasında evlendi. Genç çiftlerin nikahını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Aytekin Duriç & Özge Çebi ile düzenlenen nikah akdi sonrasında evlendi. Genç çiftlerin nikahını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

Nikah akdi gerçekleştirilen Özge & Aytekin çifti davetlilere Kıymetli Misafirlerimiz; bu mutlu günümüzde dayanışma ve huzur dolu bir dünyaya adım atmak için sizin adınıza ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Beylikdüzü Belediyesi Gıda Bankası’na destek olduk sözleriyle ilgili Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı ve Gıda Bankası adına sosyal medya hesapları üzerinden bu anlamlı düşünce ile ilgili teşekkürlerini ifade etti.

Beylikduzu.com.tr – Beylikduzu.tv ve Beylikdüzü Haber Ajansı olarak bizlerde genç çiftlere bir ömür boyu mutluluk diliyor, Duriç ve Çebi ailelerini tebrik ediyoruz.

Lonca Medya