Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Avukat Mehmet Yalım Hizmet İçin Buradayız!

Büyükçekmece AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mehmet YALIM Büyükçekmece Tepecik Trakyalılar Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte renkli kişiliği ile dikkat çekti. Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Aday Adaylarından Dr.Hasan Akgün ile Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in de katıldığı etkinliğe bir çok aday adayıda katılım sağladı. Renkli kişiliği ile Avukat Mehmet Yalım salondaki tüm konuklar ile bir araya gelerek sohbet etmesi ve Büyükçekmece ilçesinin sorunlarını Sosyal Medya hesapları üzerinden çektiği videolar ile kitlelere göstermesi, çözüm yolları için projelerin hazır olduğunu ifade etmesiyle Büyükçekmece’de en iddalı aday adayı olarak Avukat Mehmet Yalım ismi geçiyor.

Avukat Mehmet YALIM Hizmet İçin Buradayız

Büyükçekmece’de sonunda görev aşkıyla dolu bir lider, toplumu için var gücüyle çalışmaya karar verdi. Belediye Başkan adayı adayı Avukat Mehmet YALIM Büyükçekmece’ye  hizmet etmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla çıktığı yolda, “Hizmet İçin Buradayız” diyerek, sadece bir seçim vaadi değil, aynı zamanda bir yaşam felsefesi sunarak dikkatleri üzerine çekti…

Şehrimizi Geleceğe Taşıyoruz

Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mehmet YALIM Büyükçekmece’nin geleceğini şekillendirmek için kapsamlı bir vizyon ve misyona sahip renkli kişiliği ile dikkat çekiyor. Büyükçekmece’deki sorunları çözme konusunda kararlı olan YALIM, sadece bugünü değil, yarını da düşünerek projelerinin hazır olduğunu ifade ediyor. Vizyonlu bir bakış açısı ile  ”Bu vizyon, sadece betonarme değil, aynı zamanda insan odaklı ve sürdürülebilir bir geleceği hedefler” sözleriyle Büyükçekmece halkı ile bir araya geldiği her noktada projelerimizle hazırız! diyor. Avukat Mehmet YALIM Büyükçekmece için hazırlamış oldukları projeleri ilk önce 24 mahalle muhtarına anlatırken, muhtarların mahalle sorunlarını aldıklarını ve bu sorunları yerinde gördüklerini çektiği videolar ile sosyal medya hesapları üzerinden Büyükçekmece halkına sunmasıylada Büyükçekmece’de Değişimin artık geldiği mesajını veriyor.

Herkesin Görüşü Değerli

Başkan Adayı Avukat Mehmet YALIM Büyükçekmece halkını yönetim süreçlerine daha fazla dahil etmeyi ve kararlar alırken toplumun nabzını tutmayı amaçlamakladıklarını, Bu bağlamda, düzenli halk toplantıları, çevrim içi platformlar ve anketlerle şehir sakinlerinin düşüncelerini almayı planladıklarını ve şehrin en önemli dinamikleri arasında gördükleri muhtarlar, imamlar ve öğretmenler ile, yönetim süreçlerinin şeffaflığı ve katılımcılığını, Avukat Mehmet Yalım’ın belediye başkanlığı döneminin temel prensiplerinden olduğunu ifade ediyor.

Geleceğimizi Şekillendiren Güç

Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mehmet YALIM eğitim ve kültür alanında önemli projeler gerçekleştirmeyi amaçladıkları Büyükçekmece’deki okullar ve kültür merkezlerini destekleyerek, genç nesillerin eğitimine ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak olan Büyükçekmece’nin geleceğini aydınlatacak adımlar atmayı hedeflediklerini ifade ediyor.

Yeşil Şehir, Temiz Gelecek: Sürdürülebilir Kalkınma

Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mehmet YALIM çevre dostu projeler ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleriyle şehirdeki yaşam kalitesini artırmayı amaçladıklarını, yeşil alanlar, bisiklet yolları ve enerji verimliliği projeleriyle çevreye duyarlı bir belediyecilik anlayışı ile Büyükçekmece’yi bir turizm kenti olarak planladıklarını belirtiyor.

İstihdam Olanakları ve Yatırımlar

Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mehmet YALIM, şehrin ekonomik kalkınmasını desteklemek ve istihdam olanaklarını artırmak için çeşitli stratejiler geliştirdiklerini, yerel işletmeleri destekleyerek, girişimcilik ve yenilikçiliği teşvik ederek, şehirdeki ekonomik dinamizmi güçlendirmeyi hedeflemek için ekip olarak hazırladıkları projeler ile ”Geliyoruz” sözleriyle ifade ediyor.

Hizmet İçin Buradayız – Şehrimizi Birlikte Büyütüyoruz

Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mehmet Yalım, “Hizmet İçin Buradayız” diyerek çıktığı bu yolda, sadece bir seçim süreci değil, aynı zamanda bir toplumun bir araya gelip birlikte büyümesi için bir davettir. Vizyoner liderliği, katılımcı yönetim anlayışı, kültür ve eğitimdeki vurgusu, çevre dostu projeleri ve ekonomik kalkınma stratejileriyle Büyükçekmece’nin daha iyi bir geleceğe kavuşması için kararlı bir şekilde mücadele edeceğini vaat ediyor

 

Lonca Medya