Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Ömer Satı Yaşama Değer Katanlar Ödül Törenine Katıldı

Beylikdüzü Gençlik Platformu Başkanı Enerji Mühendisi Ömer Satı bu yıl olduğu gibi her yıl düzenlenen ve İstanbul Armada Hotel’de gerçekleşen ödül törenine katıldı.

Yaşama Değer Katanlar Ödül töreninde Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulunan Ömer Satı yapmış olduğu konuşmasında böyle bir organizasyonda buluşmaktan ve çok daha iyi organizasyonlar olması dilekleri ile buradaki katılımcılar ile buluşmaktan bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Geceye katılanlar ve ödül alanlar arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte çok sayıda iş insanıda katılım sağladı.

Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli – Enerji Mühendisi Ömer Satı

Yaşama Değer Katanlar ödül törenine katılanlar arasında yer alan Fahri Ustaoğlu bilindiği gibi Türkiye’nin en uzun soluklu ödül törenleri ile dikkat çeken bir isim, Tüketici Kalite Zirvesi, Avrupa Kalite Zirvesi gibi bir çok zirveyi 30-36 yıldır sürdüren Ustaoğlu ilede bir araya gelen Ömer Satı gençlerle ilgili projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu…

Geceye katılanlar ve ödül alanlar programın sonurda duygu ve düşüncelerini ise Lonca Medya mikrofonlarına değerlendirdiler.

Lonca Medya