Beylikdüzü
Beylikdüzü Şehir Portalı

Mirbey Börek Yeni Şubesini Başakşehir’de Açıyor

Lezzetleriyle tam not alan Mirbey Börek-Pide Yeni Şubesi’ni Başakşehir Çam ve Şakura Hastanesi içerisinde açarak hizmet vermeye başladı.

Mirbey Börek-Pide; börek, pide ve poğaça konusunda uzmanlaşmış, yıllar boyunca titizlikle edindiği bilgi ve birikimini sürekli artırarak yenilemektedir. Mirbey Börek-Pide, ürünlerini özenle sunma konusunda elde ettiği tecrübe, bilgi ve birikimini yeni şubeler açarak lezzet tutkunlarıyla paylaşmayı ve buluşturmayı hedefliyor. İstanbul’da markalaşarak büyüyen ve yeni şubeleri ile lezzetlerini daha fazla insanla buluşturmayı hedefleyen Mirbey Börek, Başakşehir Çam ve Şakura Hastanesi içerisinde açtığı yeni şube ile kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor.

Yoğurma tekniği zor ve zahmetli olan börekçilerin vazgeçemediği gevrek poğaçası, yılların birikimiyle her bir malzemesini özenle hazırlanan börekleri, kır pideleri ve oldukça iddialı pide çeşitleriyle halkın sevgisini kazanan Mirbey Börek-Pide onlarca şubesinden sonra şimdide Başakşehir Çam ve Şakura Hastanesi içerisinde açtığı tesislerinde misafirlerini lezzetleriyle ağırlayacak.

Haymana Yapı Mimarlık tarafından yapı ve mimarlık işleri tamamlanan Mirbey Börek & Pide İstanbul Başakşehir Çam ve Şakura Hastanesi içerisinde özenle hazırlanmış dekorasyonu ile dikkat çekiyor.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.