Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

Kent Konseyi’nde Yeni Yıl Kutlaması

Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanlığı çalışma grubu üyeleri 2022 yılının son günlerinde bir araya geldi. Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu başkanlığında kadın meclisi ve engelli meclisi üyelerinin bir arada olduğu yeni yıl buluşmasında herkes bir birine almış olduğu hediyeleri takdim ettiler. Evlerde hazırlanan yemekler ikram edildi. Pastalar kesildi ve Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu Lonca Medya mikrofonlarımıza açıklamalarda bulundu.

Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanlığı Dayanışma ve Sevginin Örneğini Sergiliyor

Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu ile kent konseyi çalışma grupları bir birlerine hediye takdimi yaptılar. Dayanışma ve Sevgi gününe Lonca Medya yönetim kurulu başkanımız iş kadını Nurhayat Varol’da katılım sağladı.

Dayanışma ve Sevginin örneğini sergileyen Kent Konseyi Çalışma grupları bir arada olmanın mutluluğunu yılın son günlerinde yaşamış oldular. Evde hazırlanan yemekler yendi, pastalar kesildi bir arada herkes bir birine aldığı yeni yıl hediyelerini takdim etti.

Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu’na yılın son gününde en anlamlı hediye “Hasan”dan geldi… Bu anlamlı hediyeyi evin en güzel köşesine asacağını ifade eden Türkoğlu ayrıca bu hediye karşısında duygulandı…

Lonca Medya