Beylikdüzü
Beylikdüzü Şehir Portalı

Balıkçı Kenan

0.0
  1. Anasayfa
  2. » Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
Balıkçı Kenan
İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: Kenan Balcı
Telefon: 0212 872 0882
Website:
Adres:
Cumhuriyet Mah. E5 Üzeri Anadolu Caddesi Bizimkent, Beylikdüzü, Istanbul, Türkiye
Açıklama:

1960'lı yıllarda Kadıköy'de başlayan serüven, artık, balıkta marka olmuş BALIKÇINIZ KENAN olarak hizmete devam etmektedir. Anadolu'dan göçle gelen, Kadıköy iskelesinde yorgan ipliği ile olta yapıp balık tutmaya çalışan küçük bir çocuğun hikayesi bu aslında..

Tuttuğu birkaç istavriti sonraları çok ve devamlı olacak müşterilerine satmaya başlayan BALIKÇI KENAN zamanla balık konusunda tecrübe ve kendine göre müşteri kazanmıştır. Zaman geçtikçe kendisini kanıtlayan ve iskeledeki tezgâh sahipleri tarafından paylaşılamayan satıcı konumuna gelmiştir. Aradan geçen yıllar, BALIKÇI KENAN'a kendi dükkanını açma fikrini ve isteğini uyandırmıştır. İlki Kadıköy'de olmak üzere, sonraları Bakırköy, Bahçelievler, İncirli, Beylikdüzü, Kavaklı, Gürpınar, Bahçeşehir, Pazartürk, Beylik Pazarı olmak üzere bir çok şube açarak daha çok hizmet ağı kurmuştur.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni şubelerimizle hizmete devam edecek ve hakkımızdaki bu kısa öyküleri uzattıkça uzatacağız.. Biz biliyoruz ki; dürüst saygılı satıcı oldukça takdir eden müşteri sayımız da gün geçtikçe daha da çoğalacak!

Rezervasyon & Bilgi
(0212) 872 08 82

info@balikcinizkenan.com.tr

İlan sahibine ileti gönder

Arama Konumu 0 mil

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku