Beylikdüzü
Beylikdüzü Şehir Portalı

Büyükçekmece AK Parti İlçe Kongresi Gerçekleşti!

AK Parti Büyükçekmece İlçe Kongresi World Point Konferans Salonu’nda gerçekleşiyor. Pandemi tedbirleri nedeniyle sadece delege ve görevlilerin katıldığı ”AK Parti Büyükçekmece İlçe Kongresi”ne tek liste olarak seçime giren AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik yeni çalışma arkadaşlarını ve yönetim kurulunu belirliyor.

AK Parti Büyükçekmece 7. Olağan Kongresi Büyükçekmece World Point konferans salonunda gerçekleşiyor. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Büyükçekmece AK Parti’den Av.İlker Gürbüz, Av.Mehmet Yalım, Recep Erol, Celal Babayiğit kongreye katılan isimler arasında dikkat çeken isimlerdi.

Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik kongre salonunda bulunan delegeler ile bir süre sohbet etti.

AK Parti Büyükçekmece İlçe kongresinde Türk Bayrağı motifli çiçek ile kongreye başarı dileklerini ileten bölgemiz işadamlarından Av. Mehmet Yalım kongre ile ilgili düşüncelerini Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirdi.

AK PARTİ BÜYÜKÇEKMECE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ASİL

  1. Adnan Ay
  2. Alican Uçar
  3. Arda Alp
  4. Aslan Yıldız
  5. Burçay Yıldız
  6. Cengiz Sancaktar
  7. Dilek Akdemir
  8. Engin Rauf
  9. Esat Hatipoğlu
  10. Fatih Murat Kanmaz
  11. Fatma Doğan
  12. Fatma Karauldemir
  13. Fevzi Gökmen
  14. İsa Emik
  15. Mehmet Alp
  16. Mehmet Yalım
  17. Melek Bozçakır
  18. Meltem Şaşmaz
  19. Murat Karapınar
  20. Mustafa Erken
  21. Mustafa Karapınar
  22. Mustafa Kemal Kaya
  23. Nazmi Ülker
  24. Nihan Karaer
  25. Ramazan Uzun
  26. Recep Yılmaz
  27. Reyhan Bayraktar
  28. Serdal Güzel
  29. Tolga Sürmen

İL DELEGESİ ASİL ÜYELER

  1. Murat Çelik
  2. Yıldız Akbalık Polat
  3. Esat Hatipoğlu
  4. Recep Erol
  5. Selahattin Küçük
  6. Hatice Bozdağ
  7. Sibel Yağmur
  8. Fatih Yılmaz
  9. Mahmut Asmalı
  10. Salih Çil
  11. Kadir Aydın

İLÇE YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

  1. Hasan Hüseyin Önder
  2. Mustafa Çamcı
  3. Turgut Üstünyer
  4. Fatma Güney
  5. Reyhan Akgünoğlu
  6. Burkay Göçer
  7. Veli Ünal
  8. Fuat Öner
  9. İhsan Enez Selçuk
  10. Bahadır Eşel
  11. Anıl Postacı
  12. Seyfullah Selvi
  13. Cahit İnan
  14. Hüseyin Ünal
  15. Mehmet Nuri Erul

İL DELEGESİ YEDEK ÜYELER

  1. Fatih Murat Kanmaz
  2. Cengiz Sancaktar
  3. Adnan Ay
  4. Mustafa Kemal Kaya
  5. Nazmi Ülker
  6. Ramazan Uzun

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.