Beylikdüzü
Beylikdüzü Kent Rehberi

15 Temmuz

15 TEMMUZ 2016 …. O Kanlı gece

Bu tarihi asla unutmayın . bu tarih ; yerle bir olmuş bir milletin hayatını ifade etmiyor. Bu tarih ; tarih sayfalarından silinen bir devletin bilgisini vermiyor. Bu tarih ; boyun eğdirilen bir toplumun hazin hikayesini anlatmıyor.

Bu tarihin anlatmak istediği ne biliyor musun?

Sözde din kardeşiyiz dediği komşusuna , akrabasına , yarenine mermi sıkan , mukaddes bir vatanın sonunu getirmek için çaba harcayan , çoluk çocuk , yaşlı demeden öldüren Düşmanın dışarıda değil asıl içimizde olduğunu gösteren bir tarih. Bir kurtuluş savaşı gibi nesilden nesile aktarılacak olan ve asla unutulmayacak olan bir tarih.

Yıllarca bu ülke mevcut yönetimleri ile birlikte Darbelere maruz kaldı , Ne insanların boynuna urganlar geçirildi yetmedi kendi Başbakanını ipe götürdü. Çeçen Lider ŞAMİL BASAYEV ne güzelde söylemiş. Ne zaman ki ; düşmanlarımızı mağlup edecek noktaya gelsek , kendi içimizde kurulan tuzaklarla uğraşmak durumunda kalıyoruz. Anladık ki ; içte ki dost görünümlü düşmanlardan kurtulmadan gerçek kurtuluş olmuyor.

Dinimizin en büyük istismarcılarıdır onlar . Müslümanlık kisvesi altında şarlatanlık yaparak ülkemizi bölmek için mücadele eden haşere soylarıdır onlar. Canlı canlı insanları parçalayan sırtlan sürüsüdür onlar. Zoru gördüklerinde kuyruklarını bacaklarının arasına alıp , sığınmak için delik arayan fare sürüsüdür onlar. Ne acıdır ki devlet birimlerinde , Mecliste , kaymakamlıklarda , Emniyette , Belediyelerde , Şehirlerde , Kahve köşelerinde sus pus vaziyette mağdur görünümüne bürünerek utanmadan Vatan millet Bayrak sevdalısıymışcasına aramızda gezinende onlar. Geçen bir yıllık süreye baktığımız da ciddi anlamda bir temizlik yapılmadığını da görmekteyiz. En başta devlet kadrolarına sızmış bu müptezellerin ifşa edilerek temizliğe başlanması gerektiği vurgusunu halkımız sürekli dile getirmektedir. Bu çağrıya bir an önce kulak verilmesi gerektiği kanaatindeyim .

Onlar ; ” CEBRAİL a.s.”la gelen vahiye inanmadılar.Ancak AZRAİL a.s. gelen ölüme elbet teslim olacaklar .”

Bin yıllardır, ayakta kalma mücadelesi veren ve varlığı ile dış mihraklarının her daim korkulu kabusu haline gelen yüce Türk Milleti var olduğu sürece, belimizi bükmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Barış yanlısı , kucaklayıcı bir toplum olduk ezelden beri. Mevzu bahis vatansa gerisi teferruat olduğunu yeni doğan bebelerimizin kulağına okunan Ezandan sonra bilmelerini sağladık. Asla ve asla bölünmeyeceğiz, birlik olacağız , diri olacağız ve yıkılmayacağız. Bu ülkede sadece ve sadece HALK DARBE yapar. Bize düşen ülkemize sarılmak , Mevcut değerlerimize sahip çıkmaktır. Bu vesile ile 15 Temmuz o kanlı eylemin yapıldığı gecede hayatını kaybeden Aziz Şehitlerimize rahmet , Gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Vatan size Minnettardır.

Saygıyla Anıyoruz…….

A.Şevki KARATAŞ

İş adamı & Siyasetçi Yazar