Durbey Duran

Durbey Duran

Beylikdüzü'ne Sürpriz İsim İskender Duriç
4 Aralık 2018 Salı 03:24:33
1097 kez okundu.

Beylikdüzü ilçesinde AK Parti Adayı kim olacak, Belediye başkan adayı ilçeden olmalı, ithal aday istemiyoruz tartışmaları devam ederken, CHP adayı Ekrem İmamoğlu İBB adayı olursa yerine isim yok arayışları sürerken, gündem İYİ Parti ve Beylikdüzü'nün Abisi İskender Duriç ismi gündeme geldi. CHP ve İYİ Parti'nin ittifak yapması ile birlikte Beylikdüzü ilçesinde her kesimden oy alabilen İSKENDER DURİÇ büyük ihtimal AK Parti adayı karşısında olması gereken isim olarak dikkat çekiyor.

Beylikdüzü'nde Yerel Seçim Sürprizi

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti arasında ittifak trafiği büyük bir hızla sürüyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı. 

CHP’nin İstanbul adayının Ekrem İmamoğlu olup olmayacağına ilişkin soruya cevap veren Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Öztrak'a ''CHP’nin İstanbul adayı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu mu?'' diye soruldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztrak “İmamoğlu başarılı başkanlarımızdan biri ama henüz karar verilmedi" dedi. 

İYİ Parti ile ittifak görüşmeleri hakkında konuşan Öztrak, “Hiç merak etmeyin, çok güzel şeyler olacak” dedi.

Peki...

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Ekrem İmamoğlu olması durumunda Cumhuriyet Halk Partisi'nin Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı kim olacak?

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı ''Ekrem İmamoğlu olmaz ise'' AK Parti'nin Beylikdüzü Belediye Başkanı karşısında seçimi kazanabilir mi?

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Ekrem İmamoğlu olması durumunda Cumhuriyet Halk Partisi'nin Beylikdüzü için B ve C planları var mı?


Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti'nin yerel seçimlerde ittifak yapması durumunda İYİ Parti'li bir aday ''CHP ve İYİ Parti için ortak aday'' olabilir mi?

Yaklaşan yerel seçimler önce ''CHP'nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'' olursa CHP'nin Beylikdüzü'nde öne çıkaracağı ortak aday olacak  ''ikinci güçlü bir isim, ikinci bir Ekrem İmamoğlu'' yok.

CHP ve İYİ Parti için ortak adayın İYİ Parti'li bir aday olması durumunda İYİ Parti'de öne çıkan tek bir isim var: İskender Duriç

İYİ Parti'nin İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı olan İskender Duriç İYİ Parti Beylikdüzü ilçe başkanı oldu. CHP ve İYİ Parti'nde öne çıkan, Beylikdüzü halkını tanıyan, Beylikdüzü'nün köklü ailelerinden biri olarak tanınan, her kesimden oy alabilecek potansiyelde olan, ''ortak aday'' kimliğini taşıyabilecek tek bir isim dikkat çekiyor: İskender Duriç

CHP ile İYİ Parti'nin yerel seçimlerde güçlü bir ittifak yapması ve Ekrem İmamoğlu'nun İBB Belediye Başkanı adayı olması durumunda İstanbul'daki bazı belediyelerde ''İYİ Parti'li adaylar'' ortak aday olarak gösterilebilir.

Beylikdüzü için ''CHP-İYİP ittifakı'' için ortak aday İYİ Parti'li bir aday olursa ''İskender Duriç'in Beylikdüzü Belediye Başkan Adaylığı'' için şimdiden hayırlı olsun diyebilir miyiz?

Önceden DYP ve MHP'de siyaset yapmış sağ kökenli bir siyasetçi olan İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı ve Güreş Ağası İskender Duriç, İskender isminin hakkını verip Beylikdüzü'nün kumandanı olabilecek mi?

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ''Beylikdüzü için sürprizlerle dolu'' geçecek gibi gözüküyor...

Bekleyip göreceğiz...

 

Durbey Duran

www.beylikduzu.tv

www.beylikduzu.com.tr

Beylikdüzü Mobil Uygulama ile 7/24 Kesintisiz yayın. Tüm storlardan indirebilirsiniz...