Haber: Durbey Duran Beylikdüzü ve Esenyurt'ta Örnek Proje
A+ A-
15 Haziran 2014 Pazar 20:13:43
3316 kez okundu.
Marmara Mühendislik A.Ş tarafından E5 in Esenyurt kısmında yapımı tamamlanmak üzere olan projenin açılış tanıtımı yapıldı.

MARMARA MÜHENDİSLİK A.Ş PROJE AÇILIŞ VE TANITIMINI YAPTI

Beylikdüzü ve Esenyurt'un Ticaret merkezi içerisinde cadde üzerinde yapımı tamamlanmak üzere olan projenin açılış ve tanıtımı iş adamı Vehbi Orakçı tarafından yapıldı.

Üç tarafı cadde ve kavşak ile kesişen noktada inşa edilen projenin, teras katında ise sosyal tesisler, havuz, kafe, restaurant, kreş, fitness, hamam ve savuna bulunmakta, ayrıca metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunan proje 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşmakta...

Sıfır faiz ve esnek ödeme planlarıyla, ev sahibi olmak isteyenler için ideal fırsat kapılarını açan Marmara Mühendislik satış ofisinden ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Proje açılışına Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Sabri Esen, Silivri AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahir Sert, Beylikdüzü AK Parti Belediye başkan adaylarından UZ Delta Yönetim kurulu başkanı Mehmet UZER, Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkan yardımcısı Murat Kürklü, Beygiad Yönetim kurulu başkanı Hayrettin Peksoy, NTK Organizasyon yönetim kurulu başkanı Nihat Tanrıkulu ile birlikte Beylikdüzü bölgesine hizmet veren  Basın mensupları,  sektör temsilcileri katıldı.

Marmara Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Vehbi Orakçı proje hakkında yaptığı konuşmasında, proje hakkında bilgilendirmede bulunarak, tanıtım programına katılanlara ise, katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Haberin Video Görüntülerini sitemizin ilgili bölümlerinden izleyebilirsiniz.

HABER LONCA

Beylikduzu.com.tr