Tekstil TV Sporcunun Yanında!
A+ A-
8 Kasım 2019 Cuma 23:20:57
488 kez okundu.
Tekstil TV Sporcunun Yanında!

Tasarımdan Modaya,

Sistemden Teknolojiye,

İğneden İpliğe,

Tekstil sloganı ile yayın hayatına başlayan tekstil.tv spor ve sporcunun yanında İmranlı Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen 2019-2020 Geleneksel futbol turnuvasında oyuncular giyeceği formalar tekstil.tv sponsorluğunda hazırlandı.

10 Kasım 2019 tarihinde Atatürk'ü Anma Programı ile birlikte başlayacak olan turnuva yine www.tekstil.tv ekranlarından yayınlanacak. İstanbul Ümraniye'de yapılacak olan turnuva öncesi İmranlı Dernekler Federasyonu Başkanı Av.Murat Yıldırım ve sporcuların giyeceği formaları hazırlayan Acil Forma firma yetkilisi Aydın Özdemir tekstil.tv ekibi ile bir araya geldi.

Simdef başkanı Av.Murat Yıldırım 10 Kasım 2019 tarihinde başlayacak olan turnuvaya herkesi davet ederken, sponsor firmalara ise tekstil.tv aracılığı ile teşekkür etti.

10 Kasım 2019 tarihinde Ümraniye'de başlayacak olan turnuva Atatürk'ü Anma Saygı Duruşu ve İstiklal marşı ile başlayacak daha sonra ise Açılışa özel katılım sağlayan başkan ve yöneticilerin açılış konuşmaları ile devam edecek, minikler futbol karşılaşması ve başkanların turnuva öncesi gösteri karşılaşmaları sonrasında takımların tanıtımı ve turnuva maçlarının başlaması ile devam edilecek...

Turnuva formalarını hazırlayan Acil Forma firması Aydın Özdemir ise turnuvaya katılan ve turnuvada yarışacak olan tüm takımların formalarının tercih edildiği firma olmanın gururunu yaşarken, ekranlarımız aracılığı ile herkesi firma sitesine davet ederek yapmış oldukları hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olmaya davet etti.

Tekstil.tv ekibi olarak bizlerde turnuva açılış görüntüleri, röportajlar ve karşılaşmalardan görüntüler ile sizlerle birlikte olacağız...

tekstil.tv

 

Etiketler: tekstil tv