İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İstanbul'da Proje Çalışmalarına Başladı
A+ A-
23 Temmuz 2019 Salı 11:24:27
24700 kez okundu.
Sivas İmranlı Belediyesinde 71 yıl sonrasında değişimi başlatan İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İSTANBUL'da proje çalışmalarına başladı.

İMRANLI BELEDİYE BAŞKANI MURAT AÇIL

İMRANLI'DA PLANLADIĞI PROJELERİN ÇALIŞMALARINA İSTANBUL'DA BAŞLADI

Sivas İmralı Belediye Başkanı Murat Açıl'ın Başlattığı "Beyaz Tişört'ünü Giy Fırçanı Boyanı Kap Gel, İmranlı'yı Beyaz'a Boyuyoruz'' projesi medyada büyük ses getirmişti. İmranlı'da tarihi bir zafer elde ederek seçimi kazanan İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl Sivas'ın İmranlı ilçesinde katma değer üreten sosyal projeler ile ilçe vizyonunu değiştirecek projelere imza atarak dikkatleri İmranlı ilçesine çekmeyi başarmıştı... 

Bir çok STK ve Dernek üyesi olarak sosyal projelerde dikkat çeken İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı Belediye Başkanlığını kazanır kazanmaz ilçede çalışmalarına hızla başladı. Medyada ve kamuoyunda çok konuşulacak girişimlerde bulunan Açıl, şehir meydanı peyzaj ve ışıklandırma çalışmaları ile birlikte Kızılırmak sahil düzenlemeleri ve peyzaj çalışmaları sonrasında sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasının önemli temsilcilerinin desteğinide alarak ilçeyi kurumsal bir kimliğe kavuşturma çalışmalarına başladı.

MURAT AÇIL İSTANBUL"DA PROJE ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İstanbul'da iş ve medya dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. İmranlı için planlanan villa kent projesi ve üretim yapılarak markalaştırılacak olan doğal ürünler projeleri ile ilgili çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulundu. Çelik yapılar, konteyner ve prefabrik alanında hizmet veren Sigma Modüler Yapı A.Ş işletmesinde gerçekleşen istişare toplantısında Sigma Modüler Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Şenol İbis ve proje çalışanları ile değerlendirme yapan Açıl, bir çok projeyi aynı anda başlatacaklarının müjdesinide verdi.

Sigma Modüler Yapı A.Ş firma yetkilileri İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl'ın istekleri doğrultusunda İmranlı ilçesine taksi durağı inşaa ederek katkıda bulunarak şehrin güzelleşmesi adına destekte bulunmuşlardı.

İMRANLI İLÇESİ MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR

Lonca Medya Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran'a Kızılırmağın doğduğu şehir olan İmranlı ilçesi ile ilgili planlanan projeler ile ilgili bilgilendirmede bulunan Açıl ilçenin vizyonunu değiştireceklerini ve İmranlı ilçesini Türkiye'de sanatıyla, sporuyla ve projeleriyle, İmranlı Belediyesi meclis üyelerinin, sivil toplum kuruluşu başkanlarının ve iş dünyasının temsilcileriyle birlikte marka şehir yapacaklarını belirtti. İmranlı ilçesinde 14 ve 15 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Festival'e de davet eden Açıl, herkesi İmranlı ilçesini tanımaya ve festivale bekliyorum dedi.

LONCA MEDYA